Архів новин
«    липня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Важливо
Молоді підприємці можуть отримати кошти на реалізацію власних бізнес-проектів

Дата: 02 вересня 2016Переглянуто: 278

Молоді підприємці можуть отримати кошти на реалізацію власних бізнес-проектівРегіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області має на меті популяризацію ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді.


Учасники проекту – громадяни України віком від 14 до 35 років.


Конкурсні роботи подаються у двох номінаціях:


- «виробництво, сфера послуг і торгівля»: сільське господарство, лісове господарство, рибне господарство, промисловість, будівництво, оптова роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту, готелі й ресторани, транспорт і зв'язок, фінансова діяльність, операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам, державне управління, освіта, охорона здоров'я та соціальна допомога, колективні, громадські та особисті послуги;


- «соціальний проект» передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, надання соціальних послуг.


Конкурсні роботи буде оцінювати Обласна експертна рада, до складу якої увійдуть представники сфери підприємництва, інновацій, фінансів, банківської справи, зайнятості. Роботи переможців буде надіслано на розгляд експертної комісії Конкурсу до Міністерства молоді та спорту України.


Оцінювання бізнес-планів здійснюватиметься за такими критеріями:
- відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
- наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
- ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект);
- забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
- оригінальність та обґрунтованість ідеї;
- соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.


Заявки на участь у конкурсі та бізнес-плани приймаються до 15 вересня 2016 року за адресою: 69005,м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, к.28 (з поміткою КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР) та на е-mail: zapocm@ukr.net.

 


За додатковою інформацією звертатися за тел. (06136)21419, відділ економічного розвитку і торгівлі та надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

 

 
Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Молоді підприємці можуть отримати кошти на реалізацію власних бізнес-проектів