Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
До відома сільськогосподарських виробників району

Дата: 04 листопада 2017Переглянуто: 299

До відома сільськогосподарських виробників районуВідділ агропромислового розвитку повідомляє, що ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, м. Львів) спільно з компанією Targi Kielce S.A. (Республіка Польща) за підтримки Львівської Обласної Державної Адміністрації вже вдруге організовують 28-30 листопада 2017 Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO 2017», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн в агропромисловому секторі.


Міжнародна агропромислова виставка EUROAGRO має на меті створити платформу, де буде можливість доступу до знань та інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор; отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві, визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, заключити договори на міжнародну співпрацю.


Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці дає змогу виконувати практично вci технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 5000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щиренька, 36) буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння; лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК українського та іноземного виробництва.


Заплановані ділові заходи в рамках виставки «EuroAGRO 2017» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі.


Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO відбуватиметься за підтримки Miніcтepcтвa аграрної політики та продовольства України, Львівської обласної державної адміністрації, Торгового відділу сприяння інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві, РСП ТОВ «Шувар» та ряду профільних організацій та асоціацій Республіки Польща та України.


Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017» робить вагомий внесок у розвиток вітчизняного сільського господарства, залучення іноземних інвестицій та дасть поштовх для встановлення стабільних i вигідних контактів українським та європейським аграріям.

 

 

 
За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » До відома сільськогосподарських виробників району