Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 25 листопада 2020Переглянуто: 259

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

 

24 листопада о 11.00 буде проводитись обслуговування зовнішніх засобів оповіщення з включенням електричних сирен шляхом короткочасного запуску на 2-3 сек. по черзі.


Перевірка проводиться з метою моніторингу стану готовності електросирен. Зберігайте спокій - це навчальна тривога!


УВАГА! УВАГА! УВАГА!

 

25 листопада з 13.30 до 14.10 буде проводитись комплексна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен на 2-3 хвилини.


Перевірка проводиться з метою моніторингу стану готовності електросирен. Зберігайте спокій - це навчальна тривога!

 

 

ПАМЯТКА


для мешканців Веселівського району про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах


ОПОВІЩЕННЯ


Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.


Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.


ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ! СИРЕНА І ПЕРЕРИВІСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ - «УВАГА ВСІМ !».


Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор (канали «Перший», «1+1», «НТН») і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.


На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.


Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.


Вислухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.


ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, інша інформація.


КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, він повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.


ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:


- тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;


- повідомити про отриману інформацію сусідів;


- постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;


- провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;


- знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінгу тощо) де можна укритися.


ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС В ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, на ринку тощо) негайно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись де поблизу знаходиться укриття і як найшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.


АДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ НА САЙТІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АБО БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ЦИХ УСТАНОВАХ.

 

 

 

 

 


Відділ містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » УВАГА! УВАГА! УВАГА!