Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Використання альтернативних видів палива – запорука успіху

Дата: 18 липня 2016Переглянуто: 1569

Використання альтернативних видів палива – запорука успіхуПостійне зростання вартості нафтопродуктів, газу та відповідної сировини змушує Уряд і багатьох жителів України все частіше звертати свою увагу на способи отримання так званої поновлюваної (альтернативної) енергії, яка, безсумнівно, є важливим кроком для набуття енергонезалежності України та заповнення нестачі традиційних видів палива. Відповідно до Закону України «Про альтернативні види палива», альтернативні види палива – це тверде, рідке та газове паливо, яке є альтернативою відповідним традиційним видам палива і яке виробляється (видобувається) з нетрадиційних джерел та видів енергетичної сировини.


Україна має величезні перспективи для впровадження цього дуже важливого й життєво необхідного ресурсу на споживчий ринок як для приватних осіб, так і великих компаній, адже основними перевагами генерації енергії за рахунок відновлювальних джерел є абсолютна екологічність, простота в експлуатації, тривалий час роботи систем, мінімальне сервісне та технічне обслуговування.


В умовах гострого дефіциту газу на перший план виходить питання енергозбереження, ефективного використання нафти, газу. Використання відновлювальних (альтернативних) джерел енергії є одним із шляхів розв’язання проблеми енергозабезпечення країни. Впровадження нової техніки та технології теплопостачання, нових матеріалів, видів антикорозійних покриттів та засобів електрохімічного захисту буде сприяти зниженню затрат при транспортуванні теплової енергії, що визначає рівень тарифів за теплопостачання. Тарифи на постачання теплової енергії повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.


Зменшення витрат природного газу в побутових умовах досягається за допомогою заміни застарілих, з низьким коефіцієнтом корисної дії, побутових опалювальних котлів на нові. Держава підтримує впровадження енергозберігаючих заходів, в тому числі, відшкодовує 20% суми коштів, витрачених на придбання «негазових» котлів для фізичних осіб (70% - для отримувачів субсидій).


Забезпечення надійності теплопостачання як одного з необхідних елементів безпеки людини; створення механізмів функціонування ефективного ринку теплової енергії; зменшення шкідливого впливу на довкілля; створення умов для залучення інвестицій у розвиток та технічне оновлення систем теплопостачання, - першочергові завдання, виконання яких забезпечують загальнодержавні та місцеві органи влади.

 

 

 

 

 
За інформацією відділу економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

 

 шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Використання альтернативних видів палива – запорука успіху