Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Енергозбереження в побуті

Дата: 06 березня 2018Переглянуто: 389

Енергозбереження в побутіДо найактуальніших проблем сучасного суспільства належить організація раціонального енергоспоживання з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище, обачливим використанням енергетичних ресурсів за розумного, достатнього задоволення технологічних та побутових потреб громадян у всіх видах і формах енергії.

 


Сьогодні показник споживання газу та інших енергетичних ресурсів в Україні в декілька разів перевищує середньоєвропейський, що катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни. Відповідно, завдяки раціональному використанню енергії та теплозбереженню можна досягнути суттєвого покращення енергетичної, екологічної та економічної ситуації. При цьому, саме у сфері опалення, завдяки певним знанням та бажанню їх застосовувати у повсякденні, можна зекономити найбільшу кількість електроструму, газу та інших енергоносіїв, тому що саме при опаленні споживається найбільша частина всієї енергії, яка використовується в домашньому гос¬подарстві (до 70%). При тому, часто ця енергія використовується надзвичайно марнотратно.

 


В холодну погоду, в загальному, 28% тепла втрачається через недбало ущільнені двері і вікна, 18% – через стіни, 6% – через підлогу та підвальні приміщення, 16% – через стелю та дах і 32% – через вентиляційні отвори і димоходи.

 


Основні шляхи енергозбереження в побуті:


належна теплоізоляція будинку (зовнішніх стін, підлоги та стелі) дозво¬ляє знизити більш ніж удвічі витрати на опалення та шкоду для довкілля;


понад 50% енергії можна економити завдяки заміні застарілого котла системи водяного опалення на більш енергоощадливу модель;


заміна ламп розжарювання на люмінесцентні дає змогу економити електроенергію в 5 разів, а на світлодіодні – в 10-12 разів.

 


Основа зниження енергоємності – оснащення сфери матеріального виробництва, послуг, будівель новітніми технологіями, обладнанням, які відповідатимуть сучасному науково-технічному рівню розвитку людства.

 

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости