Архів новин
«    жовтня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Важливо
«Шлюб за добу» – швидка і зручна процедура укладення шлюбу

Дата: 10 серпня 2018Переглянуто: 106

«Шлюб за добу» – швидка і зручна процедура укладення шлюбуЗ метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» та наказом Міністерства юстиції України від 22.07.2016 № 2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

 

 

Перевагою державної реєстрації шлюбу за новою процедурою є те, що вона дає можливість закоханим парам вільно розпоряджатися своїм часом та не залежати від строків, які зазвичай відводяться у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

 

 

22 березня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України місто Запоріжжя включено до участі у пілотному проекті «Шлюб за добу», який запроваджений Міністерством юстиції України.

 

 

На сьогоднішній день, організацію проведення державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» у м. Запоріжжі проводять:

 

- комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради, адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183;

 

- Комунальне підприємство Балабинської селищної ради "Центр надання послуг" адреса: м. Запоріжжя, вул. Сергія Серікова, 30;

 

- Позашкільний навчальний захід «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області, адреса: м. Запоріжжя, вул. Ситова, 17а.

 

- Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41.

 


Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу,  подавши наступні документи:

 

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

 

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

 

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

 

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

 


Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.

 


Контактний телефон для отримання консультацій:


-  Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради, 061 22368888;

 

- Позашкільний навчальний захід «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області,061 769-23-88, 097 821 52 02;

 

- Комунальне підприємство Балабинської селищної ради "Центр надання послуг", 067 612 32 24;

 

-  Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.В.Г.Магара 066 780 04 27.

 

 

 

 

 


За матеріалами Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » «Шлюб за добу» – швидка і зручна процедура укладення шлюбу