Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
З першого травня функції з державної реєстрації бізнесу та нерухомості перейдуть до місцевої влади

Дата: 23 лютого 2016Переглянуто: 818

З першого травня функції з державної реєстрації бізнесу та нерухомості перейдуть до місцевої владиПроцес поступової передачі функцій органів юстиції у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців місцевими органами влади розпочато з 1 січня 2016 року.


Стан проходження передачі повноважень між органами влади обговорено під час робочої наради голови районної державної адміністрації Івана Івановича Мігулі з відповідальними посадовими особами.

 

Закони України №834-VII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та №835-VIII «Про внесення змін до закону України «Про державну реєстрацію. юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», які набрали чинності 13 грудня 2015 року, спрямовані на забезпечення децентралізації та демонополізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно шляхом передачі цих функцій місцевим органам влади, органам місцевого самоврядування, нотаріусам та акредитованим суб’єктам.

 

Відповідно в органах влади, яким передаються функції, мають створити в своїй структурі підрозділи з питань реєстрації та посади державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно і юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, провести їх кадрове укомплектування та підключення новопризначених державних реєстраторів до єдиних державних реєстрів.

 

Процес передачі функцій від територіальних органів юстиції до місцевих органів влади має бути завершено 30 квітня 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » З першого травня функції з державної реєстрації бізнесу та нерухомості перейдуть до місцевої влади