Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
З 4 квітня 2016 року зміняться правила і процедура реєстрації місця проживання

Дата: 25 березня 2016Переглянуто: 1138

З 4 квітня 2016 року зміняться правила і процедура реєстрації місця проживанняНарада з обговорення передачі повноважень щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи відбулась в районній державній адміністрації за головування Івана Івановича Мігулі, очільника органу влади, і участі посадовців місцевих рад, райдержадміністрації, районного сектору управління Державної міграційної служби у Запорізькій області.


З 4 квітня 2016 року органам місцевого самоврядування державою будуть передані відповідні повноваження від Державної Міграційної служби та її територіальних органів у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

 


Положеннями Закону визначено, що виконавчий орган сільської, селищної ради, сільський голова (у разі якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено), є органом реєстрації, що здійснює:


реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної ради;


передачу інформації та внесення у встановленому законом порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру.

 


При цьому послуга із реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи має бути надана громадянину, який звернувся до селищної або сільської ради за такою послугою, протягом однієї доби з моменту звернення. 

 

До 4 квітня 2016 року житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, що забезпечували або забезпечують ведення картотек з питань реєстрації фізичних осіб, передають їх відповідним виконавчим органам місцевих рад.


Також місцевим радам необхідно буде підключитися до Єдиного державного демографічного реєстру, для чого слід придбати спеціальне обладнання. На ці цілі потрібно буде виділити з місцевих бюджетів додаткові кошти.


«Створення Єдиного державного демографічного реєстру дозволить, перш за все, прискорити процес реєстрації для громадян, упорядкувати належним чином облік реєстрації фізичних осіб та зробить систему реєстрації більш прозорою і доступною,» – впевнений голова райдержадміністрації.

 

 

 Організаційний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » З 4 квітня 2016 року зміняться правила і процедура реєстрації місця проживання