Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
Набув чинності наказ, що регламентує процедуру подання проектних заявок від об’єднаних територіальних громад щодо реалізації інфраструктурних проектів за кошти відповідної субвенції

Дата: 12 травня 2016Переглянуто: 370

Набув чинності наказ, що регламентує процедуру подання проектних заявок від об’єднаних територіальних громад щодо реалізації інфраструктурних проектів за кошти відповідної субвенції6 травня 2016 року набув чинності Наказ, яким затверджено Форму проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за кошти субвенції, яка спрямовується на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.


Документ унормовує механізм, що дозволяє ефективно використовувати кошти субвенції з Державного бюджету на розвиток інфраструктури.


Наказом регламентовано, що виконавчі комітети рад об’єднаних територіальних громад можуть оформити проектні заявки та подати їх на розгляд обласних державних адміністрацій. Такі заявки облдержадміністрації мають розглянути протягом п’яти робочих днів та надати відповідні висновки. Після цього весь пакет документів рада громади направляє спеціально утвореній при Мінрегіоні комісії.


Комісія, в свою чергу, протягом п’яти робочих днів з моменту отримання цих документів від ОТГ, погоджує їх або направляє відповідним виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад зауваження, якщо такі будуть виявлені комісією.


Погодження комісією проектних заявок дає змогу виконавчим комітетам рад розробляти вже відповідні проекти. Їх перелік затверджується радою, оприлюднюється в місцевих засобах масової інформації або на офіційних веб-сайтах та подається повний пакет документів до органів Казначейства для спрямування коштів на реалізацію відповідних проектів.

 У 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. грн. Кошти субвенції розподілено між 159 об’єднаними громадами за чіткою формулою, в залежності від кількості сільського населення і площі громади (розподіл затверджено постановою КМУ № 200).


Субвенція надається для створення, модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади та може спрямовуватись на:
підвищення якості адміністративних послуг: створення ЦНАПів, сучасних систем організації управління громадою — комунікаційних мереж, баз даних;
реконструкцію, переобладнання, перепрофілювання будівель бюджетних установ з метою їх використання чи адаптації до нових повноважень та потреб з обов’язковим застосуванням енергозберігаючих технологій;
створення об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності, а саме: дороги, мости, переходи, що покращують доступність жителів поселень об’єднаної територіальної громади до об’єктів та установ у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги;
закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, спецтехніки для комунальних підприємств;
будівництво водогонів, систем водовідведення, збирання та утилізації твердих побутових відходів, тощо;
інші об’єкти, які є важливими для посилення економічної спроможності та забезпечення територіальної згуртованості громади.

 

 

 

 
Організаційний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Набув чинності наказ, що регламентує процедуру подання проектних заявок від об’єднаних територіальних громад щодо реалізації інфраструктурних проектів за кошти відповідної субвенції