Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Освітяни Веселівщини вчились упровадженню інклюзивного навчання у закладах освіти

Дата: 18 травня 2016Переглянуто: 554

Освітяни Веселівщини вчились упровадженню інклюзивного навчання у закладах освітиПід час перебування в Запоріжжі Марини Порошенко пройшов тренінг з проблем упровадження інклюзивного навчання у закладах освіти області, в якому взяли участь керівництво області, керівники органів управління освітою та директори шкіл.


У Запорізькій області 2016 рік оголошено Роком дитини з особливими потребами. Під час тренінгу його учасники обговорили питання впровадження інклюзії, а також навчання педагогів у сфері впровадження такої освіти.


Інклюзивна освіта дозволить дітям з особливими потребами навчатись у звичайних класах. Для цього у навчальних закладах планується ввести додаткові посади соціальних педагогів, дефектологів, логопедів та інших фахівців. Також в школах мають бути створені відповідні умови для особливих потреб – пандуси, спеціальні майданчики тощо. Впровадження інклюзивної освіти потребує підтримки місцевої влади і прийняття відповідних програм в містах, районах і громадах.

 

 


Довідково:


Інклюзія (від Inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Це політика й процес, що дає можливість всім дітям брати участь у всіх програмах.


Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу.


Одним із головних завдань інклюзії є надання можливостей для рівної участі дітей з інвалідністю (фізичною, соціальною і емоційною) в загальній системі здобування освіти, для індивідуального вибору і отримання спеціальних послуг і пристосувань для тих, кому це необхідно.

 

 

 

 
Організаційний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Освітяни Веселівщини вчились упровадженню інклюзивного навчання у закладах освіти