Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
В Веселівському районі запрацювало бюро правової допомоги

Дата: 01 вересня 2016Переглянуто: 676

В Веселівському районі запрацювало бюро правової допомогиПерше вересня стало першим робочим днем Веселівського бюро правової допомоги. Це абсолютно нова структура в системі Мін'юсту з новою концепцією. Тут людина отримає консультацію, захист адвоката і роз’яснення того, які вона має права в цій країні.

 


Привітати працівників Веселівського бюро в особі заступника начальника відділу Олексія Рєдкозубова завітав перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Морозов спільно із Світланою Козаченко, заступником начальника Мелітопольського відділу організації надання безоплатної вторинної допомоги населенню та роботи з адвокатами Мелітопольського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги у Запорізькій області, та Олегом Іваницьким, головним спеціалістом відділу просвітництва, взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги.

 


«Бюро правової допомоги – це нове обличчя Міністерства юстиції на місцях. Наші співробітники допомагатимуть усім, хто звернеться. Наше завдання – вислухати кожного і максимально допомогти громадянину в його питанні. Ми знаходимося в приміщенні, де раніше працювало районне управління юстиції. Для жителів району наше розташування є знайомим та зручним», – повідомив Олексій Рєдкозубов.

 


Одразу ж і перший відвідувач, який скористався новою можливістю, яку надає держава своїм громадянам у захисті їх прав та інтересів. Жіночку цікавило питання зняття заборони на спадкове майно в інтересах малолітньої дитини, яке і було опрацьовано негайно.

 


Зазвичай громадяни потребують правової допомоги щодо соціального забезпечення, і оформлення земель, що особливо актуально для учасників АТО, і захист інвалідів, і багато-багато інших.

 


«Впевнений, що жителі Веселівщини приходитимуть сюди й отримуватимуть консультацію та допомогу з тих питань, відповіді на які людина, що не має коштів на платного адвоката, раніше не могла отримати. Зараз цю функцію взяло на себе бюро правової допомоги, яке даватиме людям і роз’яснення, і допомагатиме їм в судах захищати їхні права», ‒ зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Морозов.

 

 Довідково:


Відповідно до статті 55 Конституції України, Закону України «Про безоплатну правову допомогу» бюро правової допомоги здійснюватиме такі повноваження:
- правопросвітництво у територіальних громадах;
- надання правової інформації, консультацій, роз’яснень з правових питань;
- складення заяв, скарг, інших документів правового характеру;
- забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для окремих категорій громадян (захист, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складення документів процесуального характеру);
- надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту);
- забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.


Діяльність бюро спрямована на досягнення декількох цілей:
• підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст;
• сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;
• зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціальновразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;
• зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед, серед неповнолітніх;
• посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад;
• сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування;
• оперативна синхронна комунікація змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорониз доров’я, соціальній та інших сферах, на рівень територіальних громад;
• запобігання побутовій корупції на базовому рівні.

 

В Веселівському районі запрацювало бюро правової допомогиВ Веселівському районі запрацювало бюро правової допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » В Веселівському районі запрацювало бюро правової допомоги