Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Район завершує підготовку до нового опалювального сезону

Дата: 05 вересня 2016Переглянуто: 506

Район завершує підготовку до нового опалювального сезонуСтан готовності житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-побутової і культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років обговорено головою районної державної адміністрації Іваном Івановичем Мігулею з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб життєзабезпечення.

 


Як повідомила заступник голови райдержадміністрації Тетяна Галас, важливими питаннями в проведенні опалювального періоду є технічні питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду.

 


«Підготовчими заходами до нового опалювального періоду були охоплені всі сфери життєдіяльності району. На кожній території розроблені на 2016-2017 роки план заходів, пов'язаних підготовкою об'єктів водопостачання до роботи в осінньо-зимового періоду та визначені відповідальні за їх виконання. По всіх об'єктах в 2016 році проведені відповідні ремонтні роботи по утепленню та ефективному споживанню води», – доповіла заступник голови райдержадміністрації.

 


13 комунальних підприємств, що здійснюють свою діяльність на територіях селищної та сільських рад району, забезпечують подачу питної води населенню району. Із 51 водозабору з подачі питної води 50 знаходиться в роботі. Комунальним підприємством «ВРВКГ «Райводоканал» забезпечено стабільну роботу 2 водопровідних та 2 каналізаційних насосних станцій, а Веселівською селищною радою профінансовано КП «ВРВКГ «Райводоканал» в сумі 606,5 тис. грн. на капітальний ремонт насосів, поточний ремонт свердловин № 6 та 13, придбання електродвигуна і обладнання.

 


Як повідомив Олександр Кудря, керівник Веселівського цеху газового господарства, вже проведено планові перевірки димовентиляційних каналів, герметизації інженерних вводів в багатоповерхові будинки– обстежено 1077 квартири або 100%. Проведена інвентаризація та технічний стан газообладнання та котлів, що знаходяться у житлових будинках. З населенням проводиться роз'яснювальна робота щодо дотримання правил експлуатації приміщень житлових будинків та з питань правил користування газовими та пічними приладами.

 


Забезпечення стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 дорожнього господарства на території району – це спільна справа місцевих рад та філії «Веселівський райавтодор». Як зазначив його керівник Віктор Левицький, на території кожної сільської ради району прийняті та діють Програми для оперативного реагування та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період, в яких передбачені витрати на придбання посипного матеріалу та палива.

 


Філією «Веселівський Райавтодор» в 2015-2016 роках було заготовлено 500 тонн та використано 242 тони протиожеледної суміші. На 2016-2017 рік перехідний залишок протиожеледної суміші складає 258 тонн та потреба додатково придбати ще близько 240 тонн суміші, підготувати 4 одиниці спеціалізованої техніки та сформувати резерв паливно-мастильних матеріалів.

 


Триває підготовка житлового фонду району до зими. Для підготовки багатоповерхових будинків ОСББ до осінньо-зимового періоду в 2016 році Веселівською селищною територіальною громадою заплановано фінансування в сумі 490 тис. грн.

 


«В цілому об'єкти житлово-комунального господарства і соціальної сфери Веселівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років готові. Але гарячий період лише розпочинається і служби життєзабезпечення Веселівщини мають гарантувати населенню стабільне водо- та енергопостачання, безперешкодний рух транспорту в складних погодних умовах, доставку продуктів, пенсій, пошти, роботу соціальних служб», – підсумував розгляд питання голова райдержадміністрації Іван Мігуля та дав ряд конструктивних доручень на подальший період.

 

 

 

 

 

 

 
Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Район завершує підготовку до нового опалювального сезону