Архів новин
«    жовтня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Важливо
ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВИБОРЦІВ НА МІСЦЯХ

Дата: 29 вересня 2016Переглянуто: 337

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВИБОРЦІВ НА МІСЦЯХВідбулася зустріч очільника району, депутата районної ради Івана Івановича Мігулі з педагогічним колективом КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та батьками дітей, що відвідують цей освітній заклад, активом села Веселе, депутатами районної ради Євгеном Грибачовим та Ольгою Дук. Разом з громадою обговорено проблеми, що існують в школі через недостатнє фінансування та визначено заходи по їх подоланню. З районного бюджету кошти на функціонування закладу виділяються лише за двома захищеними статтями - на заробітну плату і на оплату електроенергії, а всі інші потреби школи лягли на плечі батьків, - погодився І. Мігуля. Він наголосив на  значенні виховної складової у навчальному процесі.

 

І. Мігуля зазначив, що райдержадміністрація не залишається осторонь проблем території. Про це свідчить і виділення коштів на капітальний ремонт дороги по селу Веселе, і увага до сільської амбулаторії. Очільник району зазначив, що особливо гострою є наразі проблема несплати земельного податку сільськогосподарським підприємством ДП «ДГ «Соцземлеробство» (борг складає понад  400 тис. грн.). Саме через це і склалася критична ситуація по наповненню бюджету даної території. Адже коштів, що надходять від сплати податків фермерами села Веселого, критично не вистачає для нормального функціонування соціальної сфери та розвитку інфраструктури двох сіл, що входять до складу Таврійської сільської ради. Спонсорські ж кошти спрямовуються лише на об’єкти іншого села – Таврії.

 

Голова райдержадміністрації пообіцяв веселівцям відрегулювати питання фінансування територій І. Мігуля також запевнив учасників заходу, що завдяки запланованим заходам по відновленню життєдіяльності ДП «ДГ «Соцземлеробство» та за сприяння народного депутата України Сергія Васильовича Валентирова до весни підприємство, нарешті, подолає кризу. Також в ході зустрічі керівник району обговорив питання об’єднання громад, створення опорної школи в районі та виділення державою фінансування на її оснащення.

 

Громаду села хвилювали питання чутки щодо закриття школи та несправедливі звинувачення щодо  неналежної готовності до навчального року з боку посадовців районної ради.

 

 Голова райдержадміністрації пообіцяв громаді взяти ситуацію, що склалася,  під  особистий  контроль: вирішити проблему котельні школи; заміни на металопластикові 18 старих вікон в одному з класів, коридорах та бібліотеці; придбання холодильника; забезпечення підручниками; підготовки проектно-кошторисної документації; відкриття навесні дитячого майданчика в селі Веселому. Актуальним є і проведення ремонту порогу, коридору і причілку Веселівської амбулаторії, придбання електронних вагів  та глюкометру для закладу; ремонту стіни в КП «Веселка» та підключення світла до споруди; ремонт башти Рожновського; перекриття даху сільського клубу та заміни вікон на металопластикові. 

 

- Ми обов’язково разом з вами спільними зусиллями подолаємо цю складну ситуацію, що склалася на території Таврійської сільської ради і, зокрема,  у селі Веселому, - пообіцяв керівник району.

 

 

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВИБОРЦІВ НА МІСЦЯХВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВИБОРЦІВ НА МІСЦЯХ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

  

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВИБОРЦІВ НА МІСЦЯХ