Архів новин
«    грудня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Завершується акція «16 днів проти насильства»

Дата: 07 грудня 2016Переглянуто: 887

Завершується акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Особлива увага під час її проведення приділяється питанням домашнього насилля, тому акція спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

 

Робота з сім’єю з попередження в ній насильства щодо членів сім’ї є одним з напрямків роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В рамках акції фахівцями із соціальної роботи проведено профілактичні бесіди та роз`яснювальна робота  серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства», розповсюджено соціальну рекламу. В кожній сільській раді мешканцям територій запропоновано до перегляду виставки літературних джерел з теми «Запобігання насильству в сім`ї».

 

Серед шкільної молоді проведено ряд заходів: пізнавальні години  «Як захистити себе від насильства?»; бесіди «Життя без насилля»; дискусії на тему: «Попередження насильства в сім’ї».

 

Традиційно спільно з управлінням соціального захисту населення проведено конкурс дитячих малюнків «Світ без насилля», творчі роботи дітей Веселівщини направлено до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для прийняття участі в обласному конкурсі.

 

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

 

 

Завершується акція «16 днів проти насильства» Завершується акція «16 днів проти насильства» Завершується акція «16 днів проти насильства»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселівський районний центр соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Завершується акція «16 днів проти насильства»