Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Веселівське бюро правової допомоги повідомляє

Дата: 10 грудня 2016Переглянуто: 568

Веселівське бюро правової допомоги повідомляє

З 1 вересня 2016 року розпочав свою роботу відділ «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Веселівське бюро правової допомоги).

 

Бюро – це державні установи, що об’єднують всеукраїнську мережу кваліфікованих юристів, готових надавати правову допомогу, захищати ваші законні права та інтереси.

 

Основним завданнями бюро є: право просвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції тощо.

 

Стаття 59 Конституції України гарантує кожному громадянину України можливість отримати правову допомогу. У Веселівському бюро правової допомоги кожен зможе отримати правову інформацію та консультації, а найбільш соціально незахищені люди – і правову допомогу в суді.

 

Тобто, за безоплатною первинною правовою допомогою, яка включає: надання правової інформації, консультації, складання документів правового характеру (крім процесуальних), допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги може отримати усі особи без винятку.

 

Безоплатна вторинна правова допомога включає складення процесуальних документів, захист від обвинувачення та представництво соціально вразливих категорій людей (малозабезпечені, інваліди, малолітні та неповнолітні, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, біженці, та інші категорії громадян, які мають на це право за законом). Захист прав та представництво інтересів у судах здійснюють адвокати, які відібрані за результатами конкурсу. На території Веселівського району працюють чотири адвоката, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом.

 

З моменту відкриття  до Бюро звернулося  більше 200 громадян. Їх правові проблеми були переважно з соціальних, сімейних, трудових, житлових питань, виконання судових рішень.

 

Також Веселівським бюро правової допомоги було підготовлено методичні рекомендації на тему «Внесення змін до структурних утворень політичних партій».

 

Було надано допомогу та складено 9 (дев’ять) заяв правового характеру (категорія первинна безоплатна правова допомога),зокрема, видача довідки з архіву про  підтвердження трудового стажу, заява про видачу дубліката виконавчого листа, заяви про надання допомоги у вирішенні побутових проблем, надання інформації з питань житлового, трудового законодавства, коорпаративного права.

 

Завдяки проведеної роботі було підготовлено та направлено до Мелітопольського місцевого центру 14 (чотирнадцять) пакетів документів соціально вразливих категорій людей для захисту їх прав та представництва інтересів в судах.

 

Було проведено вуличні інформування населення щодо відкриття бюро, поширення інформації стосовно його функцій та завдань, 2 (два) семінари на базі Веселівського районного центру зайнятості на теми: «Знайомтесь - бюро правової допомоги це нове обличчя Міністерства юстиції України». Працівниками бюро здійснено виїзні прийоми громадян на базі органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Разом з Веселівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено “Дні спільного спілкування». Вищезазначеними заходами охоплено 48 осіб.

 

Таким чином перші кроки зроблені, безоплатна правова допомога запрацювала в Веселівському районі.

          

Куди звертатися:

Веселівське бюро правової допомоги

розташований за адресою: 72202. смт Веселе, вул. Центральна,202

Режим роботи з 8-00 до 17-00. Вихідні дні: субота, неділя 

Електронна адреса: veselivske@legalaid.gov.ua

Телефон: 2-12-28, 0975601691

 

Єдиний Всеукраїнський телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103

 

Веб-сайт: www.legalaid.gov.ua

 

За матеріалами Веселівського бюро правової допомоги

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Веселівське бюро правової допомоги повідомляє