Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Відбулася січнева конференція педагогічних працівників району

Дата: 12 січня 2017Переглянуто: 474

Відбулася січнева конференція педагогічних працівників району

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації на 2017 рік, згідно з Програмою роботи над науково-методичною проблемою району на 2014-2018 роки 11 січня проведено січневу конференцію педагогічних працівників Веселівського району.

 

У рамках проведення конференції педагогічних працівників на базі КЗ «Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» була організована робота 14 районних методичних об'єднань вчителів, які розглянули на своїх засіданнях основні напрями формування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів на уроках, підвели підсумки участі учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, визначили шляхи удосконалення підготовки учнів 11-х класів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

 

В цей же день працювали районні методичні об’єднання завідувачів та вихователів дошкільних навчальних закладів району.

 

Тема засідання районного методичного об’єднання завідувачів ДНЗ - «Самоменеджмент керівника як запорука успішної діяльності учасників освітнього процесу». Ця тема розглядалась як у теоретичному аспекті, так і в практичному, з наведенням прикладів з досвіду управлінської діяльності завідувачів ДНЗ. Вихователі обговорили на засіданні особливості розвитку мовлення дітей як засобу пізнання навколишнього світу.

 

Для директорів ЗНЗ проведено міні-тренінг «Психологічний комфорт педагога-керівника». Учасники тренінгу виконували тести та вправи, які були направлені на визначення їх особистісних рис, ролі директора школи у формуванні сприятливого соціально-психологічного клімату, розглядали ситуації щодо визначення стилів спілкування директора з підлеглими.

 

12 січня 2017 року відбулось засідання заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Національно-патріотичне виховання у сучасних умовах як засіб формування громадянської позиції учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

 

У ході роботи районних методичних об'єднань виступи вчителів супроводжувалися проведенням «майстер-класів», електронною презентацією з  досвіду їх роботи.

 

Проведення січневої конференції педпрацівників сприяло підвищенню рівня самоорганізації та самовираження професійного потенціалу педагогічного колективу нашого району і дало можливість  обмінятися досвідом роботи.

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Відбулася січнева конференція педагогічних працівників району