Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Зміни, які стають можливими завдяки реформі децентралізації

Дата: 16 березня 2017Переглянуто: 389

Зміни, які стають можливими завдяки реформі децентралізаціїПерший в Веселівському районі дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги за допомогою Skуpe-зв'язку відкрито у селі Чкалово за участі голови районної державної адміністрації Івана Мігулі та першого заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області Павла Наливайка. 


У цьому пункті кожен, хто потребує безоплатної правової допомоги, зможе дистанційно проконсультуватися з відповідними фахівцями та отримати інформацію про розташування місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також дізнатися про послуги, які ним надаються, графік роботи; перевірити свою приналежність до категорії осіб, які за законом мають право на таку допомогу; дізнатися про документи, які необхідно подати для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.


«Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекають громадяни. Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги в с. Чкалово дасть змогу його мешканцям (830 осіб) вирішувати найактуальніші правові питання. Зі створенням Чкаловської об’єднаної територіальної громади ще для 2,4 тисячі осіб правова допомога стане доступнішою», – зазначив голова райдержадміністрації, коментуючи таку непересічну подію.


На відкритті дистанційного пункту були присутні і сільські голови, депутати суміжних територій, які увійдуть до складу Чкаловської об’єднаної територіальної громади.


Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги розташовується в приміщенні Чкаловської сільської ради і всю додаткову інформацію можна отримати за тел.: 74-5-10, 74-5-31.

 

 


Довідково:


На безоплатну первинну правову допомогу мають право всі особи, які перебувають під юрисдикцією України. До неї належать такі послуги, як надання правової інформації; консультації та роз’яснення з правових питань; складання заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги.


Безоплатна вторинна правова допомога – це вид державної гарантії, покликаний створити рівні можливості для доступу осіб до правосуддя. До неї належать такі послуги: захист; представництво інтересів осіб, які мають право на таку допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

 

 

 Зміни, які стають можливими завдяки реформі децентралізації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Зміни, які стають можливими завдяки реформі децентралізації