Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

Дата: 23 березня 2017Переглянуто: 307

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

Торгівля людьми – означає здійснювання з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачу, приховування або одержання людей шляхом загрози силою або її застосування, або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, або уразливості положення, або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.

 

За оцінками Організації об’єднаних націй, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

 

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Як свідчить практика, найуразливішою категорією людей, які страждають від цього злочину, є жінки та діти. Найпоширенішими злочинами такого роду для України є сексуальна експлуатація, насильство, жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей.

 

За даними Міжнародної організації з міграції, в Україні зростає кількість жертв трудової експлуатації.

 

Випадки торгівлі дітьми складають понад 10% загальної кількості випадків, і цей відсоток постійно збільшується.

 

Відомі випадки, коли українських дітей змушували провозити та продавати наркотики в Молдові та Росії.

 

Купівлі-продаж дітей здійснюється і для усиновлення в комерційних цілях (оформлене відповідним юридичним актом входження неповнолітньої особи до сім'ї;на формальна правах сина (дочки) без наміру реального встановлення сімейних відноси виключно для подальшого використання потерпілої особні з будь-якою корисливою метою); трансплантації органів, втягнення в збройні конфлікт тощо.

 

Звертати особливу увагу на контактування дітей зі сторонніми особами  та характерні зміни у поведінці дітей.

 

Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном ви маєте подбати про власну безпеку.

 

Ще одним шляхом вивезення українських громадян; за кордон є туристичні поїздки. На відміну від суб’єктів господарювання, які працевлаштовують, туристичні фірми офіційно оформлюють туристичні візи, які дають змогу легально виїхати в країну, але не працевлаштуватися в законний спосіб. Тому забезпечення українських громадян працею за кордоном за таких умов становить низку істотних ризиків. Відповідальність за долі відповідної категорії осіб туристичні агенції не несуть.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ: Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити. Якщо Ви плануєте їхати на роботу за кордон, Вам необхідно отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном.

 

Якщо Ви стали жертвою торгівлі звертайтесь за телефонами:

 

Національна «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми: 0-800-505-501 (дзвінки безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) 527 – безкоштовно з мобільного, migrantinfo.org.ua;

 

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0-800-500-335 (дзвінки безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні), 386 – безкоштовно з мобільного (з 10.00 до 18.00);

 

Відділ по боротьбі зі злочинами торгівля людьми в Запорізькій області: 239-83-13.

 

 

 

 

За інформацією служби у справа дітей райдержадміністрації

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!