Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Мешканцям району нагадали про можливість отримання правової допомоги

Дата: 30 березня 2017Переглянуто: 323

Мешканцям району нагадали про можливість отримання правової допомогиЗ метою інформування та доступу населення до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги на засадах об’єднання можливостей щодо безоплатної правової допомоги, Веселівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Веселівським бюро правової допомоги проведено вуличне інформування громадян.

 

Під час заходу розповсюджено буклети та листівки про центр соціальних служб та бюро правової допомоги, роз’яснено умови реалізації прав на безоплатну правову допомогу, категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок забезпечення захисту порушених прав в суді за рахунок держави тощо.

 


Проведений захід мав важливе значення та позитивний результат, адже населення частково проінформоване про види та порядок правової допомоги, а найголовніший факт - реалізації прав громадян на правову допомогу передбачену Конституцією України.

 


На реалізацію Закону України «Про безоплатну правову допомогу» 28.03.2017 року, проведено спільний прийом громадян. Серед звернень, розглянуто ряд питань, в тому числі отримання громадянства України повнолітньою особою, оренди земельної ділянки та правові наслідки у разі порушення договірних зобов’язань. Вжито відповідні заходи, надано роз’яснення по діючому законодавству України.

 


Спільна співпраця є вагомим внеском в реалізацію прав громадян на отримання безоплатної правової допомоги.

 

 

 

 

 

 За матеріалами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Мешканцям району нагадали про можливість отримання правової допомоги