Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Жителі району активно користуються перевагами безоплатної правової допомоги

Дата: 12 квітня 2017Переглянуто: 355

Жителі району активно користуються перевагами безоплатної правової допомогиВідділ «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Веселівське бюро правової допомоги) продовжує інформувати громадян про свою діяльність.


Бюро – це державні установи, що об’єднують всеукраїнську мережу кваліфікованих юристів, готових надавати правову допомогу, захищати ваші законні права та інтереси.


Основним завданнями бюро є: право просвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції тощо.


Стаття 59 Конституції України гарантує кожному громадянину України можливість отримати правову допомогу. У Веселівському бюро правової допомоги кожен зможе отримати правову інформацію та консультації, а найбільш соціально незахищені люди – і правову допомогу в суді.


Тобто, за безоплатною первинною правовою допомогою, яка включає: надання правової інформації, консультації, складання документів правового характеру (крім процесуальних), допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги може отримати усі особи без винятку.


Безоплатна вторинна правова допомога включає складення процесуальних документів, захист від обвинувачення та представництво соціально вразливих категорій людей (малозабезпечені, інваліди, малолітні та неповнолітні, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, біженці, та інші категорії громадян, які мають на це право за законом). Захист прав та представництво інтересів у судах здійснюють адвокати, які відібрані за результатами конкурсу. На території Веселівського району працюють чотири адвоката, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом.


За три місяці 2017 року до Бюро звернулося 191 громадянина. Їх правові проблеми були переважно з соціальних, сімейних, трудових, житлових питань, виконання судових рішень.


Було надано допомогу та складено 24 (двадцять чотири) заяви правового характеру (категорія первинна безоплатна правова допомога), зокрема, заяв про роз’яснення рішень, надання інформації з питань житлового, трудового законодавства.


Завдяки проведеної роботі було підготовлено та направлено до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 17 (сімнадцять) пакетів документів соціально вразливих категорій людей для захисту їх прав та представництва інтересів в судах.


17 лютого 2017 року в приміщенні державної установи Веселівський виправний центр (№8) проведено семінар з працівниками установи щодо можливості отримання безоплатної первинної правової допомоги та надання доступу до вторинної правової допомоги. Під час проведення заходу розповсюджено буклети про правову допомогу, роз’яснено про умови реалізації своїх прав. Семінар на вищезазначену тему було проведено також з особами, які відбувають покарання у Веселівському виправному центрі (№8).


В березні 2017 року у селі Чкалово було відкрито перший дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги за допомогою Skipe - зв’язку, де кожен, хто потребує безоплатної правової допомоги зможе дистанційно проконсультуватися з фахівцями.


Було проведено вуличні інформування населення щодо відкриття бюро, поширення інформації стосовно його функцій та завдань. Працівниками бюро здійснено виїзні прийоми громадян в с.Широке, с.Новоолександрівка, с.Мала Михайлівка, с.Чкалове на базі органів місцевого самоврядування. Разом з Веселівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено “Дні спільного спілкування». Вищезазначеними заходами охоплено 32 особи.
Таким чином безоплатна правова допомога продовжує працювати в Веселівському районі.

 


Куди звертатися:
Веселівське бюро правової допомоги

розташований за адресою: 72202, смт Веселе, вул. Центральна,202
Режим роботи з 8-00 до 17-00. Вихідні дні: субота, неділя
Електронна адреса: veselivske@legalaid.gov.ua
Телефон: 2-12-28, 0975601691Єдиний Всеукраїнський телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103

Веб-сайт: www.legalaid.gov.ua

 

 За інформацією Веселівського бюро правової допомоги

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Жителі району активно користуються перевагами безоплатної правової допомоги