Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Жителі Веселівського району активно користуються перевагами безоплатної правової допомоги

Дата: 30 червня 2017Переглянуто: 315

Жителі Веселівського району активно користуються перевагами безоплатної правової допомоги За шість місяців 2017 року до Веселівського бюро правової допомоги звернулося 337 громадянина. Їх правові проблеми були переважно з соціальних, сімейних, трудових, житлових питань, виконання судових рішень.


Було надано допомогу та складено 20 (двадцять) заяв правового характеру (категорія первинна безоплатна правова допомога), зокрема, заяв про роз’яснення рішень, надання інформації з питань виконання судових рішень, сімейного, трудового законодавства.


Завдяки проведеної роботі було підготовлено та направлено до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 30 (тридцять) пакетів документів соціально вразливих категорій людей для захисту їх прав та представництва інтересів в судах.


Проведено семінар з секретарями сільських рад Веселівського району щодо можливості отримання безоплатної первинної правової допомоги та надання доступу до вторинної правової допомоги. Під час проведення заходу розповсюджено буклети про правову допомогу, роз’яснено про умови реалізації своїх прав.


Інформаційні матеріали про систему безоплатної первинної правової допомоги розміщено на дошці оголошень у Веселівському районному відділі ДРАЦС, приміщенні Веселівської державної нотаріальної контори Запорізькій області, в приміщенні Веселівського РВ ДВС ГТУЮ у Запорізькій області, в приміщенні Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, приміщенні УСЗН Веселівської РДА.


Також відбулася робоча зустріч з керівником Веселівського районного сектору (з питань пробації) Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Обговорили напрямки співпраці між установами та узгодили подальше проведення спільних заходів, проводити зустрічі клієнтів органу пробації із юристами бюро, адже засуджені та обвинувачені досить часто потребують якісної правової допомоги.


Було проведено вуличні інформування населення щодо відкриття бюро, поширення інформації стосовно його функцій та завдань. Працівниками бюро здійснено виїзні прийоми громадян в с.Ясна Поляна, с.Гоголівка, с.Мусіївка на базі органів місцевого самоврядування. Проведено “Дні спільного спілкування» разом з Веселівським РВДВС ГТУЮ у Запорізькій області, Веселівським РВ ДРАЦС, Веселівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Нагадаємо, що основним завданнями бюро є: право просвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції тощо.

Таким чином безоплатна правова допомога продовжує працювати в Веселівському районі.

 Куди звертатися: Веселівське бюро правової допомоги.

розташований за адресою: 72202, смт Веселе, вул. Центральна, 202


Режим роботи з 8-00 до 17-00. Вихідні дні: субота, неділя


Електронна адреса: veselivske@legalaid.gov.ua


Телефон: 2-12-28, 0975601691

Єдиний Всеукраїнський телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:  0-800-213103

 

 


Веб-сайт: www.legalaid.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією Веселівського бюро правової допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Жителі Веселівського району активно користуються перевагами безоплатної правової допомоги