Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Звернутись по допомогу - це не слабкість!

Дата: 11 липня 2017Переглянуто: 384

Звернутись по допомогу - це не слабкість!30 липня світова спільнота буде відзначати Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Саме, 30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

 


Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світи складає близько 10-12 мільярдів доларів. Для злочинців - це величезні гроші, для людей - страждання, зруйновані сім'ї, втрачене здоров'я і навіть життя...

 


Злочин «торгівля людьми» зазвичай прихований. Його жертви не хочуть згадувати й переповідати пережиті ними жахіття. Немає вікових обмежень для постраждалих осіб. Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважаючи на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів.

 


Торгівля людьми означає: сексуальну експлуатацію, примушування до проституції; використання у порнобізнесі; трудову експлуатацію; примусове жебрацтво; примусове втягнення у злочинну діяльність; торгівлю людьми з метою вилучення органів тощо.

 


Основні етапи цього злочину: вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, експлуатація з метою отримання кримінального прибутку.

 


Вербувальники обіцяють: легальне працевлаштування; неважку та високооплачувану роботу; комфортні умови проживання; оформлення контракту; проїзних документів за рахунок роботодавця.

 


Торгівлю людьми супроводжують: обман, насильство, погрози, шантаж, боргова кабала.

 


Відповідно до закону України «Про протидію торгівлі людьми» особи, які постраждали від торгівлі людьми мають право на допомогу від держави, а саме:


- Безкоштовне медичне обстеження і лікування


- Допомогу у відновленні документів


- Психологічну, соціальну, правову та іншу допомогу


- Сприяння у професійній підготовці та працевлаштуванні


- Одноразову матеріальну допомогу.

 

 


Пам’ятайте! Потрапити у пастку торгівців людьми можна не лише за кордоном, а й у межах своєї країни!

 

Володіння інформацією і її усвідомлення допоможе уникнути цієї небезпеки.

 

Будьте пильними!

 

 

 

 

 


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Звернутись по допомогу - це не слабкість!