Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління соціального захисту населення

Дата: 29 вересня 2017Переглянуто: 377

Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління соціального захисту населенняДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день.


Коли мова йде про управління соціального захисту населення, це відразу асоціюється з людьми похилого віку. Пріоритетними та найважливішими завданнями для управління залишаються призначення пільг та житлової субсидії.


На сьогодні в Україні створено систему законодавства щодо соціального захисту літніх людей. Законодавчі акти спрямовані на підтримку громадян похилого віку, повернення їх до самостійного повноцінного життя. До них належить ціла низка законів, зокрема: «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; «Про соціальний захист дітей війни», «Про жертв нацистських переслідувань», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» тощо.


Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління. Для кожного спеціаліста найважливіше, щоб люди поважного покоління, які звертаються за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.


Під особливою увагою спеціалістів знаходяться ветерани війни, яких на обліку в управлінні перебуває – 572 особи, учасників бойових дій – 243 особа, інвалідів війни – 22 особи, членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни –62 особи, учасники війни – 245 осіб.


На сьогодні 15544 особам виплачено пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 1078,6 тис. грн., проведено виплату готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу 343 особам на суму 408,7 тис. грн.


Субсидії на житлово-комунальні послуги отримують 2877 сімей на загальну суму 1847,0 млн. грн., по твердому паливу і скрапленому газу 1276 сімей на суму 3100,5 тис. грн.


Одноразова матеріальна допомога до Дня Перемоги виплачена 535 ветеранам війни на суму 490,2 тис. грн.


Напередодні 1 жовтня через поштові відділення зв’язку та банківські установи за рахунок обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, дітей війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки буде здійснена виплата адресної матеріальної допомоги особам, яким виповнилось 90 років і більше в розмірі 300 грн. кожному.


За рахунок районної Програми соціальної підтримки громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, “Назустріч людям” на 2016 – 2020 роки протягом 2016 року надана допомога 46 особам похилого віку на загальну суму 40350 грн.


Керівництво та фахівці завжди відкриті для спілкування з тими, хто цього потребує найбільше, тому систематично проводяться виїзні прийомні громадян за місцем їх проживання. Для людей, які не мають можливості безпосередньо прийти на прийом до спеціаліста, щоденно проводяться гарячі телефонні лінії за номерами 2-14-04 та 2-17-04. Завдяки чому громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію в оперативному режимі, а фахівці управління – миттєво відреагувати на ту чи іншу проблему громадянина. Також пенсіонери мають можливість повсякденно отримати консультацію, звернувшись до громадської приймальні.


Свято Міжнародного дня людей похилого віку стало чудовим приводом ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню. Колектив управління соціального захисту населення щиро вітає всіх пенсіонерів зі святом, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, радісних подій у житті, матеріального добробуту та довголіття.

 

 

 

 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління соціального захисту населення