Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Завершується акція «16 днів проти насильства»

Дата: 07 грудня 2017Переглянуто: 284

Завершується акція «16 днів проти насильства»Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

 


Щорічно Веселівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєднується до цієї акції, у цей шістнадцятиденний період фахівцями із соціальної роботи проведено профілактичні бесіди та роз`яснювальна робота серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства», розповсюджено соціальну рекламу.

 


Серед шкільної молоді з числа «груп ризику» проведено ряд заходів: пізнавальні години «Як захистити себе від насильства?»; бесіди «Життя без насилля»; дискусії на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Традиційно спільно з управлінням соціального захисту населення проведено конкурс дитячих малюнків «Світ без насилля».

 


Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.

 


Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині.

 

 

Завершується акція «16 днів проти насильства»Завершується акція «16 днів проти насильства»Завершується акція «16 днів проти насильства»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Веселівський районний центр соціальних служб для с ім’ї, дітей та молоді

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Завершується акція «16 днів проти насильства»