Архів новин
«    квітня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Веселівці підтримали потребу кардинальних змін у якості надання житлово-комунальних послуг

Дата: 30 липня 2014Переглянуто: 886

Веселівці підтримали потребу кардинальних змін у якості надання житлово-комунальних послуг В районній державній адміністрації обговорили питання реформування житлово-комунального господарства Веселівського району за участі голови райдержадміністрації Ірини Куковинець, голів місцевих рад, керівників комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, фахівців та громадськості.

 

Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Грибко у своєму виступі зосередився не лише на аналізі ситуації в сфері на сьогоднішній час та переліку проблемних питань житлово-комунального господарства, а й виклав конкретні пропозиції щодо секторів та механізмів реформування житлового господарства, водо- та теплопостачання.

 

- Підприємства ЖКГ, що знаходяться в комунальній власності, практично не мають можливостей, але мають бажання поліпшувати якість комунальних послуг та шукати резерви зменшення витрат. – зазначив посадовець.

 

За його інформацією, теплопостачання багатоповерхових будинків є індивідуальним, об’єкти соціальної та бюджетної сфери – 17 шкіл та 16 дитсадків, 27 закладів охорони здоров’я та 15 закладів культури – опалюються як індивідуальними системами опалення, так і 14 котельнями.

 

Першочерговими в теплопостачанні є скорочення споживання природного газу на 30% котельнями різнопрофільної гімназії та ДЮСШ. Кількісне скорочення споживання енергоносія призведе тільки до зменшення температурного режиму, а відтак і до погіршення умов учбового процесу у навчальному закладі.

 

«Самим правильним, на мою думку, є застосування альтернативного виду палива. З цією метою рекомендовано укласти договір з інвестором про установку котельні на пілетному паливі для різнопрофільної гімназії, а для ДЮСШ провести зміну режиму роботи.» - висловився Анатолій Грибко.

 

Також має бути проведений енергоаудит бюджетної сфери та комплекс енергозберігаючих заходів – утеплення вікон, дверей, підвальних приміщень тощо.

 

Учасники засідання висловили різні думки щодо реформування ЖКГ району, але спільною стала думка про те, що без реформ у житлово-комунальному господарстві не можливо отримати збалансований і сталий розвиток галузі та кардинальні зміни у якості надання послуг населенню.

 

«Реформування сфери ЖКГ є безальтернативним. Про це ведуть мову на всіх рівнях вже досить тривалий час. Тож треба починати.» - підсумувала засідання голова райдержадміністрації Ірина Куковинець.

 

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Веселівці підтримали потребу кардинальних змін у якості надання житлово-комунальних послуг