Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Ірина Куковинець: «Виконання місцевого бюджету – не гра цифр та показників, це життя території»

Дата: 11 серпня 2014Переглянуто: 617

Ірина Куковинець: «Виконання місцевого бюджету – не гра цифр та показників, це життя території» Питання, пов’язані з фінансовою складовою життєдіяльності району, розглянуто на нараді, яку провела в понеділок голова районної державної адміністрації з керівниками її структурних підрозділів, районних служб, установ та організацій.

 

Першочергово Ірина Куковинець зауважила на головних питаннях поточного періоду – раціональному використанні наявних фінансових ресурсів та реалізації заходів зі скорочення енергоспоживання бюджетною сферою.

 

Так, у 2014 році місцевий бюджет отримав на 444,0 тис.грн. менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, хоча показники доходної частини бюджету району за 7 місяців поточного року виконано на 101,1%.

 

На 5 відсотків знизився фонд заробітної плати в районі – припинило існування ТОВ «Дружба», мають заборгованість по заробітній платі ДП «ДГ «Соцземлеробство», філія «Райавтодор», КП «ВРВКГ «Райводоканал».

 

Бюджет недоотримав і з оренди землі. Окремі сільські ради, підтримавши пропозиції місцевих сільгоспвиробників, знизили ставки по оренді землі з 3% на 1,5%. В ​​результаті з 1 га в бюджет надійшло 616 грн., тоді як у 2013 році – 861,0 грн.

В цілому районний бюджет недоотримав за рахунок таких рішень органів місцевого самоврядування 700,0 тис. грн.

 

Несплаченими залишились 16,68 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб за підсумками річного декларування, термін сплати якого сплив 1 серпня.

 

– Недоотримання платежів до бюджету району дуже відчутно – при виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери, при оплаті за енергоносії, харчування та медикаменти, пального для шкільних автобусів. Кожен гривня, заборгована бюджету, послаблює його та не дає змоги стабілізувати ситуацію на території. – зазначила голова райдержадміністрації та доручила фахівцям фінансового блоку зосередитись на посиленні платіжної дисципліни.

 

Оперативно проаналізовано і виконання ряду інших завдань.

Так, Микола Луценко доповів про стан справ в «Райводоканалі» та забезпечення населення селища питною водою.

В свою чергу, начальник управління соціального захисту населення Неля Нестеренко надала інформацію щодо виплат державних допомог на території району та моніторингу своєчасності цих виплат.

Начальник райвідділу внутрішніх справа Віталій Куцак доповів про стан забезпечення громадського порядку.

 

Доручення, надані головою райдержадміністрації в ході наради, скорегували робочий тиждень.

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Ірина Куковинець: «Виконання місцевого бюджету – не гра цифр та показників, це життя території»