Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
В райдержадміністрації обговорили стан автомобільних доріг та їх утримання у 2018 році

Дата: 05 квітня 2018Переглянуто: 293

В райдержадміністрації обговорили стан автомобільних доріг та їх утримання у 2018 роціПід час оперативної наради очільника районної державної адміністрації Іван Мігулі з головами місцевих територіальних громад проаналізовано стан автомобільних доріг в районі та заходи з їх утримання у цьому році.


У 2018 році суттєво змінився механізм фінансування дорожньої галузі, набули чинності зміни до законодавства, якими передбачено виділення всіх джерел фінансування дорожнього господарства в окремий Державний дорожній фонд у складі спеціального фонду державного бюджету.


– Кошти дорожнього фонду надходять виключно на утримання, ремонт та будівництво автомобільних доріг, що має забезпечити стале фінансування доріг загального користування місцевого значення. Відповідно до Бюджетного кодексу України на дороги загального користування місцевого значення може спрямовуватись субвенція з місцевих бюджетів, яка передається до дорожнього фонду як співфінансування на договірних засадах, – зазначив голова райдержадміністрації Іван Мігуля.


Голови громад висловили одностайність в тому, що дороги знаходяться у кризовому стані і жодна з громад не має відповідних ресурсів, аби провести капітальні ремонти найскладніших ділянок місцевих доріг.


Для планування робіт з ремонту доріг місцевого значення із врахуванням їх стану спільно з філією «Веселівський райавтодор» райдержадміністрацією підготовлено і подано пропозиції щодо першочерговості використання коштів з державного бюджету на дороги загального користування місцевого значення на території Веселівського району згідно пріоритетності у 2018 році.


– Днями розпочнеться ямковий ремонт дороги Веселе-Озерне-Новоданилівка. Плануємо, що будуть відремонтовані й інші пріоритетні дороги, зокрема і автошлях між селами Новоуспенівка і Братолюбівка. Та все ж громадам слід вишукувати можливість та долучатись на умовах співфінансування на договірних засадах до ремонту доріг загального користування місцевого значення, – наголосив голова райдержадміністрації.

 

 

В райдержадміністрації обговорили стан автомобільних доріг та їх утримання у 2018 роціВ райдержадміністрації обговорили стан автомобільних доріг та їх утримання у 2018 році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » В райдержадміністрації обговорили стан автомобільних доріг та їх утримання у 2018 році