Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки!

Дата: 05 квітня 2018Переглянуто: 206

Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки!Співробітники Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області організували та провели профілактичний рейд в торгівельних закладах смт. Веселе з питань дотримання і виконання вимог правил пожежної безпеки. 

 


Під час рейду працівникам торгівельних закладів вручалися тематичні пам’ятки, експрес-інформації районного сектору про статистику з пожежами у районі та інформаційні листівка з питань дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Також вході цього заходу співробітники районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій акцентували увагу персоналу об’єктів та відвідувачів на дотриманні вимог правил пожежної безпеки як на виробництві та і у побуті, проводили протипожежні інструктажі, інструктажі щодо порядку використання сертифікованих вогнегасників, порядок дій уразі виникнення можливої пожежі, порядок проведення евакуацій персоналу об’єктів та людей.

 


З метою запобігання травмуванню та загибелі дітей і дорослих внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у дітей та дорослих культури безпечної поведінки рятувальники Веселівщини звертаються до мешканців району та громад, батьків та дітей. Давайте разом дбати про безпеку! Будемо спільно виховувати культури безпеки та підвищувати рівень обізнаності людей щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

 


Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх громадян району та громад:


- дотримуйтесь вимог правил пожежно безпеки у власних домівках, правильно експлуатуйте електропобутові прилади, системи пічного опалення, газове обладнання,


- не перевантажуйте електромережу;


- постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів.

 


Звертаємося до всіх мешканців Веселівського району сурово та неухильно дотримуватися норм «Правил пожежної безпеки в Україні» - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини.

 

 

 

Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки!Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки!