Архів новин
«    серпня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
До уваги батьків, які працюють у бюджетній сфері!

Дата: 07 червня 2018Переглянуто: 56

До уваги батьків, які працюють у бюджетній сфері!В рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та відповідно до Порядку надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі, затвердженого розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 24.05.2018 № 285, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 29 травня 2018 року за № 65/1944, один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, має реєстрацію місця проживання у Веселівському районі та самостійно придбав путівку до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, розташованого на території Запорізької області має право звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення своєї дитини. Розмір соціальної допомоги становить 50% від загальної вартості путівки, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць та на момент звернення заявника.

 


Для оформлення соціальної допомоги заявник подає до управління соціального захисту населення райдержадміністрації:


- заяву про надання адресної соціальної допомоги;


- копію свідоцтва про народження дитини;


- копію паспорта громадянина України;


- копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у випадку надання копії паспорта у формі картки);


- копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. У разі, якщо особачерез свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, подається копія паспорта з відміткою про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;


- довідку з місця роботи;


- копію путівки до дитячого закладу;


- оригінал документа (зворотного талону до путівки до дитячого закладу або довідки) дитячого закладу про фактичний строк перебування в ньому дитини.

 


За більш детальною інформацією та для подання документів на отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей звертайтесь до відділу соціальних гарантій, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 3 тел. 2-14-04).

 

 

 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » До уваги батьків, які працюють у бюджетній сфері!