Архів новин
«    серпня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»

Дата: 12 червня 2018Переглянуто: 72

Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»Робочою групою з організації проведення загальнообласного заходу «Урожай-2018» проведено виїзд на територію Веселівської ОТГ та Чкаловської ОТГ (села Калинівка, Гоголівка, Зелений Гай, Чкалове). Одне з першочергових завдань у рамках заходу «Урожай-2018» – виявлення фактів незаконного обробітку землі.

 


Це, передусім, використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням; - виявлення та легалізація праці найманих працівників; виявлення осіб, що надають послуги як громадянам, так і суб'єктам господарювання з обробітку землі та комбайнування власною сільськогосподарською технікою з подальшим дослідженням наявності документального оформлення таких відносин із дотриманням вимог чинного законодавства, реальної вартості таких послуг та залучення їх до декларування отриманих доходів.

 


Також членами робочої групи проводиться встановлення можливих ризиків по суб'єктах господарювання сільськогосподарського напряму щодо невідповідності обсягів реалізації продукції наявним площам землі, виробничим та трудовим ресурсам.

 

Це також і виявлення фізичних осіб, що самостійно обробляють земельні ділянки понад обсяг площі, передбаченої для ведення особистого селянського господарства (понад 2 га відповідно до Закону України від 15.03.2003 № 742-ІV) для залучення їх до декларування доходів та добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування з подальшою сплатою до відповідних бюджетів (фондів) податків (внесків).

 

Також аналізується стан використання сільськогосподарських земель (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища) суб’єктами господарювання (юридичні особи, фізичні особи - підприємці, громадяни).

 


Виявлено ряд порушень щодо легалізації робочих місць в ФГ «Олімп», ФГ «Тріумф», ТОВ «А/Ф «Калинівка»». Так, на земельній ділянці, яка належить ФГ «Олімп», 17 осіб збирали полуницю, без належного оформлення трудових відносин. Земельну ділянку обробляв трактором ФГ «Тріумф» громадянин К. за відсутності трудового договору з господарством. Ще три громадянина перебували на території, яка знаходиться в спільному користуванні ФГ «Тріумф» та ТОВ «А/Ф«Калинівка», без оформлених відносин.

 


Під час виїздів обстежено 1088 га ріллі, більше 600 га використовується без правовстановлюючих документів.

 


Дані факти зафіксовані, складені акти, які передані у відповідні органи для встановлення всіх обставин та прийняття рішень згідно із чинним законодавством.

 

 

Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»
Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Землі району обстежуються на законне використання в рамках заходу «Урожай-2018»