Архів новин
«    вересня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Важливо




















Про головне























Соціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людей

Дата: 10 липня 2018Переглянуто: 101

Соціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людейВ рамках соціальної програми «Здоровий округ», ініційованої народним депутатом Сергієм Валентировим, 08 липня 2018 року селяни нашого району мали змогу скористатись послугами виїзної мобільної бригади лікарів вузького профілю.

 


Новоуспенівський фельдшерсько-акушерський пункт був повний бажаючих отримати консультацію у терапевта-гастроентеролога, педіатра, отоларинголога, лікаря з ультразвукової діагностики.

 


Соціальна програма «Здоровий округ» працює на території 81-го виборчого округу з 2016 року і спрямована на зміцнення здоров'я дітей і дорослих. Заходи програми різноманітні – ремонтні роботи та поповнення матеріально-технічної бази медичних закладів, виділення коштів на лікування малозабезпеченим жителям округу, виїзні прийоми лікарів – вузьких фахівців у віддалені населені пункти.

 


За день фахівців відвідало 75 осіб.

 


Активну участь в організації заходу прийняв голова Веселівської районної державної адміністрації Іван Іванович Мігуля, який був особисто присутній на заході та у неформальній обстановці поспілкувався із мешканцями Новоуспенівської громади.

 


– Доступність медичної допомоги – якісної та результативної – потреба кожної людини і селяни Веселівщини не виключення. Звісно, кожному доступні первинні медичні послуги місцевих лікарів загальної практики сімейної медицини. Але фахова консультація і призначення лікаря вузького профілю, яку можна отримати прямо тут, у рідному селі, є більш ніж затребувана і жителі не змогли упустити таку можливість. Тож соціальна програма «Здоровий округ», ініційована народним депутатом Сергієм Валентировим, є затребуваною і своєчасною. У планах Сергія Валентирова і надалі охоплювати такими потрібними медичними послугами жителів всіх населених пунктів, де відчувається така потреба.», – зазначив голова райдержадміністрації Іван МІГУЛЯ.

 

 

 

Соціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людейСоціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людейСоціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людей
Соціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Соціальна програма «Здоровий округ» в інтересах простих людей