Архів новин
«    жовтня 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Важливо
Захід «Врожай-2018» продовжується

Дата: 11 липня 2018Переглянуто: 92

Захід «Врожай-2018» продовжуєтьсяГолова райдержадміністрації І. Мігуля зустрівся з представниками обласної робочої групи в рамках виїзних консультацій Запорізької облдержадміністрації щодо проведення моніторингу сільськогосподарських земель на територіях сільських (селищних) рад у рамках заходу «Врожай-2018».

 

Під час зустрічі з директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації А. Поляковим та головними спеціалістами В. Яценко, А. Єгоровим, а також за присутності Ігоря Морозова, першого заступника голови райдержадміністрації, голови районної робочої групи з організації проведення заходу «Врожай-2018», і Євгена Грибачова, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації обговорено питання з організації проведення заходів на місцях:


1. Забезпечення координації дій та ефективної взаємодії з податковими, правоохоронними та іншими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.


2. Проведення роботи на відповідній території, направленої на виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням.


3. Проведення роботи щодо виявлення осіб, які надають послуги з обробітку земель власною технікою та осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки понад обсяги, передбачені для ведення особистого селянського господарства та реалізують товарну сільськогосподарську продукцію.


4. Проведення обстеження та аналіз не наданих в оренду земельних ділянок державної власності, земельних ділянок, наданих у постійне користування, земельних ділянок, по яких закінчився термін оренди, щодо виявлення фактів їх незаконного використання.


5. Здійснення постійного контролю за своєчасним та повним проведенням розрахунків з орендної плати із власниками земельних часток (паїв) і відповідним перерахуванням до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб.


6. Надання до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області інформації щодо земель сільськогосподарського призначення з метою проведення перевірок, виявлення використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та за їх результатами забезпечити укладання договорів оренди в установленому законодавством порядку.


7. Легалізації робочих місць.

 


Зустріч пройшла змістовно та обґрунтовано.

 

 

Захід «Врожай-2018» продовжуєтьсяЗахід «Врожай-2018» продовжується

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Захід «Врожай-2018» продовжується