Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Оздоровча кампанія у Веселівському районі у 2018 році

Дата: 11 жовтня 2018Переглянуто: 238

Оздоровча кампанія у Веселівському районі у 2018 році Оздоровча кампанія-2018 першочергово зосереджена на оздоровленні та відпочинку дітей із пільгових категорій населення: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 


Станом на 10.09.2018 оздоровленням охоплено 1094 дитини, що складає 40,01% від загальної кількості дітей шкільного віку – 2734 чол.

 

Путівками до «Міжнародного дитячого центру «Артек» забезпечено 7 дітей пільгових категорій: по 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, та обдарованих дітей, по одній - дитину-сироту, дитину із малозабезпеченої сім’ї, дитину-інваліда.


Путівками до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» забезпечено 8 дітей пільгових категорій: 3 дитини, позбавлені батьківського піклування, 2 дитини-сироти, по одній - дитину-інваліда, обдаровану дитину, дитину особи, визнаного учасником бойових дій АТО.


За рахунок коштів обласного бюджету для дітей та підлітків Веселівського району виділено 39 безкоштовних путівок.


В ДЗОВ «Меотида» м. Приморськ пройшли оздоровлення 19 дітей пільгових категорій: 9 дітей з багатодітних сімей, по 3 дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, по одній – дитина-сирота, дитина особи, визнаного учасником бойових дій АТО, обдарована дитина, рідна дитина прийомних батьків.


В ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ пройшли оздоровлення 17 дітей пільгових категорій: 9 дітей з багатодітних сімей, 3 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, по 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, та діти, відмінниці навчання, 1 обдарована дитина.


В ДЗОВ «Аіст» м. Бердянськ пройшли оздоровлення 3 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій АТО.

 


Протягом оздоровчої компанії 2018 року, за рахунок обласного бюджету та Міністерства соціальної політики оздоровленням охоплено 54 дитини пільгових категорій: 25 дітей Веселівської ОТГ; 10 дітей Новоуспенівської ОТГ; 14 дітей Чкаловської ОТГ; 5 дітей Менчикурівської сільської ради.


У 2018 році на закупівлю путівок з бюджетів об’єднаних територіальних громад та Менчикурівської сільської ради виділено 115,7 тис.грн., в т.ч. Веселівської ОТГ - 75 тис.грн., Новоуспенівської ОТГ - 10,0 тис.грн., Чкаловської ОТГ - 10,0 тис.грн., Менчикурівської сільської ради - 20,7 тис.грн.


Закупівля путівок за кошти об’єднаних територіальних громад та сільської ради здійснювалась шляхом підписання прямих договорів, без проведення процедури електронних закупівель.


Станом на 10.09.2018 за рахунок коштів Веселівської ОТГ здійснено закупівлю 9 путівок на IV зміну на суму 72,45 тис. грн. в ДОТ «Зміна» смт. Кирилівка для дітей пільгових категорій.


Новоуспенівською ОТГ закуплено 2 путівки на суму 7,93 тис. грн на ІІІ зміну в ДЗОВ «Сонячний» м. Бердянськ. Придбання путівок для оздоровлення дітей здійснювалось пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевого бюджету та батьківської плати.


Менчикурівською сільською радою закуплено 2 путівки на суму 16,0 тис. грн. на IV зміну в ДОЦ «Лісова пісня» Якимівського р-ну с. Богатирь.

 


Під час оздоровчої кампанії жодна путівка не була повернута до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та всі діти благополучно повернулись додому здоровими і задоволеними.

 

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

  • Літня оздоровча кампанія розпочатаЗгідно наказу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації від 04.06.2018 №158 для оздоровлення дітей Веселівщини виділено 12 путівок в ДОТ «Меотида», який розтошований
  • Оздоровча кампанія 2018 рокуЗ метою належного забезпечення прав на оздоровлення та відпочинок дітей найбільш соціально незахищених категорій Веселівського району, управління соціального захисту населення райдержадміністрації
  • Влада дбає про оздоровлення і відпочинок дітей ВеселівщиниВ державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек» оздоровлення та відпочинок за станом на 14.06.2017
  • Оздоровча кампанія 2017 рокуЗ метою належного забезпечення прав на оздоровлення та відпочинок дітей найбільш соціально незахищених категорій, управління соціального захисту населення райдержадміністрації розпочало роботу по
  • Підсумки оздоровлення 2016 рокуВажливим питанням є оздоровлення та повернення до мирного життя демобілізованих військовослужбовців, можливість санаторно-курортного лікування, трудової та забезпечення психологічної
  • Оздоровчий сезон для дітей Веселівщини виходить на завершальний етапВ ході оздоровчої кампанії – 2016 першочергово вирішувались питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
  • Визначено засади оздоровчої кампанії 2016 рокуНа території Веселівського району проживає 2523 дитини шкільного віку від 7 до 17 років. Тож як ефективніше використати всі можливі ресурси для охоплення малих веселівців оздоровленням велась мова
  • Оздоровча кампанія – 2015 увійшла в активну фазуВ районі заходами організованого оздоровлення та відпочинку за бюджетні кошти планується охопити, передусім, дітей пільгових категорій.
» » Оздоровча кампанія у Веселівському районі у 2018 році