Архів новин
«    лютого 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Важливо
Оголошення
Про головнеПРО ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ

Дата: 06 грудня 2018Переглянуто: 50

Законом України від 02.03.2015 № 222-19 «Про ліцензування видів господарської діяльності», який набирав чинності 28.06.2015 із переліку видів ліцензування було виключено «Діяльність, пов’язана із заготівлею, переробкою брухту чорних та кольорових металів і його металургійною переробкою» та внесено зміни до Закону України «Про металобрухт».

 


Разом з тим, статтею 4 Закону України «Про металобрухт» визначено, що операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами та також, що діяльність, пов’язана із заготівлею, переробкою брухту чорних та кольорових металів і його металургійною переробкою, провадиться в порядку, встановленому законодавством.

 


Вимоги до суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, встановлені статтею 5 Закону України «Про металобрухт».

 


Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 29.03.2016 № 524 затверджено перелік обладнання та устаткування, які необхідно мати спеціалізованому підприємству та його приймальним пунктам або спеціалізованому металургійному переробному підприємству при здійсненні операцій з металобрухтом.

 


На сьогодні в Запорізькій області залишається загрозлива ситуація, пов’язана із зростанням тіньового обороту металобрухту. Збільшилась кількість випадків зловмисного пошкодження майна та обладнання ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Запоріжжяобленерго», Запорізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ЗПК МЕТ «Запоріжжяелектротранс». Вилучене злочинним шляхом майно та обладнання вищезазначених підприємств перш за все пов'язаний із наявною можливістю збуту краденого до нелегальних пунктів прийому металобрухту, які відкрито з порушенням законодавства України. Такі приймальні пункти приймають елементи телекомунікаційних мереж та іншого промислового обладнання, стимулюючи тим самим зростання кількості злочинів.

 


У разі володіння інформацією про незаконні приймальні пункти, незаконну діяльність пов’язану з металобрухтом на території Веселівського району просимо повідомляти Веселівське відділення поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області за телефоном 102 та/або відділ економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг Веселівської райдержадміністрації за телефоном (061)-236-2-15-43.

 


Додатково звертаємо увагу, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про металобрухт» особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність згідно з законами України.

 

 

 

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ