Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Можливість для залучення інвестиції у розвиток території є завжди

Дата: 12 жовтня 2014Переглянуто: 646

Можливість для залучення інвестиції у розвиток території є завждиУ Веселівському районі ведеться робота, спрямована на реалізацію інвестиційної політики та покращення інвестиційного клімату, забезпечення виконання заходів Стратегічного плану розвитку Веселівського району до 2015 року.

З метою покращення технічного стану об’єктів соціально-культурного призначення за програмою цільових екологічних (зелених) інвестицій, пов'язаних із зобов'язаннями сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, розроблено 19 проектів теплової санації будівель бюджетної сфери, з яких 3 реалізуються з червня 2013 року, що передбачають заміну вікон та утеплення стін.

 

Будівельна готовність об’єктів складає по районній різнопрофільній гімназії 100%, ЗОШ № 2 – 70%, Новоуспенівській ЗОШ – 90%. Роботи по зовнішньому утепленню стін Новоуспенівської ЗОШ та Веселівської ЗОШ № 2 тимчасово призупинено.

 

З метою незалежного розвитку сільських громад у 2013 році взято участь у конкурсі ЄС/ПРООН в енергоефективному компоненті. За результатами конкурсу обрано чотири території області, які отримали можливість впроваджувати енергоефективні проекти за підтримки Проекту, серед яких і Веселівський район.

 

Другим етапом підтримки громадських організацій «Моє село Корніївка» та «Берегиня-2012» в Проекті стала реконструкцію систем опалення Корніївської і Таврійської загальноосвітніх закладів з використанням електрокомуляційного обігріву. На сьогоднішній день громадськими організаціями розроблено проектну документацію, підготовлено проекти та підписали Грантову Угоду з Проектом МРГ, проведено тендер на виконання робіт, змонтовано обігрівачі та в школах частково зроблені монтажні роботи.

 

Для залучення додаткового фінансування на вирішення нагальних територіальних проблем до дирекції фонду Всеукраїнського конкурсу проектів і програм органів місцевого самоврядування подано 3 проекти загальною вартістю 1005,0 тис. грн. – «Енергія води Веселівщини» Веселівської районної ради; «Громадський транспорт селища Веселе» і «Творчості – затишок і комфорт» Веселівської селищної ради.

 

Райдержадміністрацією разом із загальноосвітньою школою № 2 в рамках реалізації соціальних програм ПК «Запоріжсталь» прийняли участь у проекті «Ми – це місто» та здобули перемогу з проектом «Спортзал під відкритим небом». Отримано фінансову винагороду на реалізацію своїх ідей в розмірі 50 тис. грн., які будуть направлені на придбання вуличних тренажерів.

 

Громадською організацією «Веселе-2007» спільно з навчальним закладом Веселівської ЗОШ № 2 подано заявку на участь у грантовій програмі розвитку сільських громад Міжнародного фонду «Монсанто» з проектом на загальну суму 25 тис. дол., що передбачає створення спортивного майданчика з покриттям «штучна трава» для гри у футбол.

 

 

 

 

 

 

За інформацією управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Можливість для залучення інвестиції у розвиток території є завжди