Архів новин
«    березня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Важливо
Оголошення
Про головнеСтихійна торгівля: правопорушення чи данність реаліям?

Дата: 10 січня 2019Переглянуто: 88

Стихійна торгівля: правопорушення чи данність реаліям?Cтихійна торгівля у невстановлених місцях стала серйозною проблемою для будь-якого міста чи району не тільки в Україні.

 

Цілком зрозуміло, що ця тема є дуже болючою. Адже стихійна торгівля фізосіб створює як недобросовісну конкуренцію з легальними торговцями, так і призводить до недоотримання надходжень місцевого бюджету.


Здавалось би, відповідальна людина має розуміти, що купуючи вигідно продукти харчування, особливо це стосується м’ясної, кисло-молочної продукції, риби вона наражає на небезпеку власне здоров’я та здоров’я членів сім’ї. Власник, зрозуміло, нахвалює свій товар, однак гарантії щодо якості пропонованих продуктів харчування дати не може, бо у більшості випадків документів, які підтверджують якість продукції не має.


Зазначаємо, що торгівля з рук у невстановлених місцях є правопорушенням, за яке передбачено адміністративну відповідальність, а саме ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення говорить, що торгівля в місцях тягне за собою накладання штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі. Людям потрібно запропонувати альтернативні місця роботи, а не просто проганяти, адже фактично вони й так на вулиці. І боротись варто з причиною, а не тільки з наслідком.


Пропонуємо усім нелегальним торговцям на вулицях перейти до павільйонів, але надалі до злісних правопорушників буде вжито більш жорсткі засоби впливу.
Отже, для боротьби з незаконною торгівлею органам місцевого самоврядування необхідно провести комплекс дій:


- створити умови для добросовісних дрібних торгівців: ввести спеціальні торгові місця на ринках. Можливо навіть, диференційовано, за пільговими тарифами;


- провести широку освітньо - роз’яснювальну робота з населенням про загрози, які несе стихійна торгівля;


- сприяти створенню нових робочих місць;


- легалізувати та облаштувати стихійні ринки у тих випадках, де для цього є така можливість.


При застосуванні цих заходів, суттєво зменшиться кількість незаконних торговців і «ринків». До тепер, проблема стихійної торгівлі у Веселівському районі поки що залишається актуальною.

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Стихійна торгівля: правопорушення чи данність реаліям?