Архів новин
«    лютого 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Важливо
Оголошення
Про головнеІван Мігуля: «Потрібно об’єднуватись і довести, що молочна кооперація може бути перспективною справою»

Дата: 07 лютого 2019Переглянуто: 51

Іван Мігуля: «Потрібно об’єднуватись і довести, що молочна кооперація може бути перспективною справою»Сьогодні відбулася зустріч голови райдержадміністрації Івана Мігулі з головою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Жовтневе» Токмацького району Русланом Горенком та Оленою Даніловою, яка представляла інтереси тих мешканців с. Веселе, які вже вступили до кооперативу. В зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Морозова та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Євген Грибачов.

 


– Кооперативний рух є одним із перспективних напрямків розвитку тваринництва Веселівщини. Ініціатива «знизу» створює всі передумови для успішного функціонування галузі, її підтримки та перспективи створення прибуткових господарств, – зазначив Іван Мігуля.

 


Він також наголосив на важливості оптимального вибору кооперативної моделі відповідно до передумов розвитку громади, а також на особливостях та планових індикаторах проекту і забезпеченні його рентабельності.

 


Р. Гуренко та О. Данілова поінформували про початок своєї співпраці та стимулюючі заходи для односельців, які вступили до кооперативу (встановлення охолоджувачів для молока, надання обладнання та кредитів на придбання нетелів).

 


– Працювати у приватній справі виробництва молока складно – невисока ціна закупівлі, відсутність стабільних ринків збуту, значні витрати на утримання здорового поголів’я і збільшення дійного стада, значна вартість обладнання для виробництва молочної продукції за європейськими стандартами багатьох селян заганяє у глухий кут. Але вихід є завжди. Головне – роз’яснити людям, що молочна кооперація може бути перспективною справою. Є багато успішних прикладів. Це вигідно, потрібно об’єднуватись і змінювати старі підходи на новітні, – підтримав ініціативу жителів села Веселе голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

 

 

 

Іван Мігуля: «Потрібно об’єднуватись і довести, що молочна кооперація може бути перспективною справою»Іван Мігуля: «Потрібно об’єднуватись і довести, що молочна кооперація може бути перспективною справою»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Іван Мігуля: «Потрібно об’єднуватись і довести, що молочна кооперація може бути перспективною справою»