Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Щодо внесення органом ведення Державного реєстру виборців відомостей про смерть громадян України

Дата: 14 лютого 2019Переглянуто: 165

Щодо внесення органом ведення Державного реєстру виборців відомостей про смерть громадян України

Організаційно - правова підготовка і виконання дій щодо внесення змін до персональних даних Державного реєстру виборців, в тому числі службових персональних даних Реєстру про дату смерті виборця або дату оголошення його померлим здійснюється органом ведення на підставах та у спосіб, встановлений Законом України «Про Державний реєстр виборців» (далі – Закон).


В Веселівському районі органом ведення Державного реєстру виборців є відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – Відділ), який розташовано за адресою: смт Веселе, вул.Центральна, 136, (каб.6), 1-й поверх адмінбудівлі.


Відповідно до статті 17 Закону передбачено підстави виконання дій щодо ведення Реєстру, зокрема внесення службових персональних даних про смерть здійснюється на підставі поданих до Відділу документів (їх копій), що підтверджують відповідні зміни. Підставою виключення із списку виборців померлих громадян України є виключно свідоцтво про смерть.


Згідно статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» відділ державної реєстрації актів цивільного стану щомісяця до 05 числа подає відомості про виборців, смерть яких зареєстровано протягом попереднього місяця на території України.


З огляду на права виборців у відносинах з Державним реєстром виборців, визначених статтею 10 Закону, кожен виборець у разі наявності у нього документа, що підтверджує смерть іншої особи за межами України, має право у встановленому порядку звернутися до Відділу.


Отримання іменних запрошень на рідних, які давно померли, є свідченням того, що стосовно померлої особи не здійснено заходів щодо її виключення із Реєстру. Самостійно, без підтверджуючих документів, працівники Відділу, не мають право виключати померлу особу з Реєстру. Виборець, який отримав іменне запрошення на рідну особу, що померла, має право звернутися до Відділу з підтверджуючим документом для подальшого вилучення ідентифікаційних персональних даних з Державного реєстру виборців.


Додаткові роз’яснення можна отримати у фахівців Відділу за тел. (06136) 2 -19 -15 протягом робочого часу.

 

 

 

 

 

 


Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Щодо внесення органом ведення Державного реєстру виборців відомостей про смерть громадян України