Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Рівень правопорушень серед неповнолітніх знизився – результат спільних заходів

Дата: 14 листопада 2014Переглянуто: 626

Рівень правопорушень серед неповнолітніх знизився – результат спільних заходівРезультативність організаційних заходів з попередження правопорушень серед неповнолітніх займає чільну позицію серед питань з реалізації державної соціальної політики в діяльності районної державної адміністрації.

 

На початок 2014 року на обліку кримінальної міліції перебувало 4 неповнолітніх, які скоїли злочини в 2013 році. Протягом січня-вересня поставлено на облік 4 неповнолітніх, знято 5 – через повноліття та амністію. На даний час на обліку перебуває 3 неповнолітніх, які скоїли 4 злочини.

 

Простежується позитивна динаміка зменшення злочинів, скоєних неповнолітніми: в 2011 році – 19 злочинів, 2012 – 9, 2013 – 7, 9 місяців 2014 – 4.

 

Цим результатам сприяє співпраця всіх соціальних служб району. Вплив на неповнолітніх соціальних ризиків – проблеми в сім’ях, негативні стосунки між батьками, вживання ними спиртних напоїв, наркотичних засобів, злослів’я, вчинення ознак насилля, їх безробіття та відсутність коштів на належне утримання дітей – постійно моніториться. З метою їх мінімізації опрацьовуються всі сфери життєдіяльності неповнолітніх – родина, школа, друзі та соціум.

 

27 профілактичними рейдами «Діти вулиці» і «Вокзал», що проводяться службою у справах дітей системно та мають на меті припинення безпритульності, жебракування неповнолітніх, профілактику скоєння ними правопорушень, протягом січня-вересня поточного року таких випадків не зафіксовано.

 

В серпні-вересні в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» спеціалістом служби у справах дітей моніторинговим оглядом охоплено 6 навчальних закладів району – районну різнопрофільну гімназію, загальноосвітні школи № 1 та № 2, Запорізьку, Новоуспенівську та Веселівську школи. Дітей, які не приступили до навчання, жебракували або бродяжили, не виявлено.

 

Захист прав та інтересів неповнолітніх працівники служби у справах дітей представляли у 18 судових засіданнях, з них 4 – щодо позбавлення батьківських прав.

 

Райвідділом внутрішніх справ 19 осіб за неналежне виконання батьками своїх обов’язків притягнуто до відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Окремий комплекс заходів супроводжує поведінку неповнолітніх в соціумі.

Моніторингом дотримання статті 20 Закону України «Про охорону дитинства» щодо перебування дітей віком до 16 років у розважальних закладах після 22-ї години визначено недотримання цієї норми трьома особами, які притягнуті до відповідальності відповідно до статті 180-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Перевіркою торгівельної мережі району щодо дотримання правил продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів зафіксовано 1 факт порушення правил роздрібної торгівлі та складено адміністративний протокол за статтею 156 ч. 2 Кодексу.

 

Значною мірою на повернення неповнолітніх до позитивного соціального становища спливає і виховна робота в навчальних закладах, і лекторії з батьками, і залучення дітей, схильних до протиправних вчинків, до занять спортом, творчістю та громадською діяльністю.

 

 

 

 

 

  

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Рівень правопорушень серед неповнолітніх знизився – результат спільних заходів