Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
В Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій Валентиров

Дата: 13 березня 2019Переглянуто: 366

В Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій Валентиров

13 березня 2019 року відбулася зустріч народного депутата Сергія Валентирова з активом Веселівського району. На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації І. Мігуля та його заступники, голови Веселівської, Новоуспенівської, Чкаловської ОТГ, Менчикурівської сільської ради, керівники підприємств, закладів освіти, медицини та культури, депутати районної ради, представники громадськості.


Народний депутат наголосив на важливості інформування населення про позитивні зрушення в державі. Громадяни відчувають певний брак достовірної інформації про перебіг та результати реформи. Українці чекають на реформи, але не знають про них, хоча сам попит на якісні перетворення в українському суспільстві лишається високим.


– Населення чекає на реформи, здійснює ці реформи, але поки не буде досягнуто остаточний результат реформування громадянам важко побачити ці зміни. А зміни відбуваються щодня – в сфері охорони здоров’я або освіти, соціального забезпечення або надання адміністративних послуг, – зауважив він.


Брак поінформованості українців щодо змісту реформ спричиняє те, що українці можуть просто не знати про суттєві зміни, які здійснюються в країні.


Правдива інформація щодо реформ, на переконання С.Валентирова, позначається на рівні довіри українців до процесу реформування. Він наголосив, що люди повинні бачити, що реформи ведуть до позитиву.


– Питання не в тому, що ми робимо, питання в тому, як ми це прогнозуємо, як ми це пояснюємо людям. Люди повинні бачити, що ці реформи ведуть до позитиву. І це треба зробити якнайшвидше, – стверджує він. – Необхідно зберегти той вектор розвитку, вибудуваний знизу до верхівки влади, який сприяє реалізації на місцях ініціативи самих громад. І хоч українцям потрібні швидкі позитивні результати, їх не можна досягти миттєво. Але громадяни зобов’язані мати правдиву і своєчасну інформацію про реформи, розуміти дії влади та цілі перетворень, що відбуваються в країні, саме від тих, хто проводить ці зміни на різних рівнях – від місцевих депутатів, районної та обласної влади, народних обранців, – закликав С. Валентиров.


Народний депутат зауважив, що нинішні передвиборчі перегони – це суперництво ідей і лозунгів, щедрих обіцянок, які, однак, не мають нічого спільного з реальними справами і можливостями.


Він означив профільні індикатори успіху нинішньої влади: надання Україні безвізу, отримання Томосу, створення боєздатної армії, початок реформ, завдяки яким наша держава сприймається на міжнародній арені як рівноправний партнер та ін. Україна має багато проблем на місцевому рівні: дороги, які потребують ремонту, високі тарифи і низька якість комунальних послуг. Однак, замість вирішення цих проблем, ЗМІ часто спрямовують інтерес аудиторії на негативне висвітлення подій, позитивні зрушення в країні їм нецікаві.


Під час жвавого спілкування С.Валентиров обговорив з веселівцями актуальні питання життєдіяльності району і територій та запевнив у особистій підтримці реалізації всіх ініціатив громад, які будуть спрямовані на підвищення якості життя громадян.


Після зустрічі народний депутат провів особистий прийом. До нього звернулися представники КЗ «Запорізька ЗОШ» щодо виділення фарби на ремонт спортивної зали (звернення вирішено позитивно) та громадянка В. щодо виділення коштів на лікування.

 

В Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій ВалентировВ Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій ВалентировВ Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій ВалентировВ Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій ВалентировВ Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій ВалентировВ Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій Валентиров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » В Веселівському районі з робочим візитом перебував народний депутат Сергій Валентиров