Архів новин
«    травня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Веселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 роки

Дата: 15 березня 2019Переглянуто: 42

Веселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 роки

На основі громадських обговорень на місцях та якісного аналізу проектів, які існують в нашій області, було підготовлено план перспективного розвитку Запорізької області. Серед пріоритетів Запорізького регіону - освіта, медицина, логістика, співпраця з інвесторами, розвиток ІТ-сектору та сільського господарства. Окрема увага водогонам та газопостачанню. Завдяки плану перспективного розвитку області буде наведено лад в обранні пріоритетів роботи влади і громад на найближчі три роки.


Дорожня карта розвитку Запорізької області містить понад 1200 об’єктів, що планується реалізувати в найближчі роки. Карту супроводжує буклет зі звітом досягнень регіону за 2014-2018 роки і стратегічними планами перспективного розвитку. Всі проекти враховують інноваційний потенціал Запорізької області, конкурентні переваги та стратегічне бачення розвитку, а також реформи у сферах освіти, охорони здоров'я і розвитку інклюзивного навчання, медичного обслуговування у містах і сільській місцевості.


У Веселівському районі заплановані:


капітальний ремонт та термомодернізація районної різнопрофільної гімназії»;


термомодернізація Веселівської ЗОШ № 1, ДНЗ «Вербиченька» (с.Чкалове), ДНЗ «Оленка» (смт. Веселе) і ДНЗ «Золота рибка» (с.Калинівка);


часткова термомодернізація БК в с. Чкалове;


реконструкція покрівлі БК в с.Широке;


реконструкція вуличного освітлення в селах Новоіванівка, Піскошине, Озерне;


будівництво амбулаторії сімейного типу в с. Чкалове;


реконструкція водопровідної мережі в с.Гоголівка;


капітальний ремонт водопровідної мережі в смт.Веселе;


реконструкція автодороги в с. Запоріжжя та ще багато інших об’єктів.


Райдержадміністрація закликає веселівців долучитися до обговорення планів перспективного розвитку області. Карти та буклети з ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів у містах і ОТГ, а також анкети зворотного зв’язку вже розповсюджуються волонтерами, представниками громадських організацій.


Пакет матеріалів містить: буклети, в яких наочно зображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які планується реалізувати у Запорізькій області протягом найближчих років; карта перспективних об’єктів Запорізької області на 2019-2021 роки; опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свою думку щодо напрацьованого плану та висловити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених і запланованих робіт на телефон гарячої лінії.


– В останні роки ми нарешті маємо конкретні результати інфраструктурного зростання. Це насамперед стало можливим завдяки процесам децентралізації. Реконструюються опорні школи, будують сільські амбулаторії, з’являються нові спортивні об’єкти, ремонтують дороги. Поступово розвиваються навіть найвіддаленіші села. І це – лише початок перетворень. У перспективному плані передбачені проекти, що якісно змінюватимуть життя людей. Ідеться про нову якість медичних, освітніх і соціальних послуг, забезпечення дозвіллєвих потреб. Це – наше завдання на найближчі три роки, наші конкретні дії для розвитку сильної, незалежної України, – зазначив голова райдержадміністрації Іван Мігуля, наголосивши, що для реалізації запланованого громади району матимуть значну підтримку з боку держави.

 

 

Веселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 рокиВеселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 рокиВеселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 рокиВеселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 рокиВеселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Веселівці мають змогу долучитися до обговорення перспектив розвитку області на 2019-2021 роки