Архів новин
«    березня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Важливо
Оголошення
Про головне14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України

Дата: 15 березня 2019Переглянуто: 45

14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України

80 років тому, у березні 1939 р., українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.


Карпатська Україна є прикладом прагнення українців до розбудови державності навіть у несприятливих зовнішньополітичних умовах. Українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії ворога.

 

Саме цій темі і був присвячений черговий день інформування населення району, який пройшов 14 березня за участі керівництва райдержадміністрації та начальників її структурних підрозділів в трудових колективах районних служб, установ, організацій, підприємств.


Ці інформаційні зустрічі проходять згідно з тематикою, запропонованою департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації.


На всіх зустрічах, крім розгляду основних питань, населення інформується про актуальні питання зовнішньої та внутрішньої політики держави, діяльність органів влади.


Крім того, тематичні матеріали направляються для ознайомлення й обговорення в трудові колективи підприємств різних форм власності, установ, закладів і організацій району.

 

14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » 14 березня в районі проведено єдиний день інформування населення до 80-річчя проголошення Карпатської України