Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Веселівці продовжують перейматися турботами вимушених переселенців

Дата: 19 листопада 2014Переглянуто: 716

Підсумки співпраці всіх відповідних служб та приватних ініціатив з надання допомоги вимушеним переселенця з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей проаналізовано на черговому засіданні оперативного штабу під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Юр’євої.

 

Зі 198 вимушених переселенців, зареєстрованих районним сектором Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Запорізькій області за станом на 20 листопада, 74 особи працездатного віку – 21 чоловік та 53 жінки, 78 дітей, 45 – інвалідів та пенсіонерів.

 

114 вимушених переселенців пройшли реєстрацію в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України № 509 від 1 жовтня 2014 року «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

 

27 родин, які складаються з 53 осіб, виплачено грошову одноразову допомогу на загальну суму 47,4 тис. грн. на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 1 жовтня 2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

 

Забезпечені переселенці і кваліфікованою медичною допомогою, за якою до закладів охорони здоров’я звернулось 104 особи, в тому числі й 79 дітей. Всі громадяни, які звернулись за допомогою, пройшли медичний, флюорографічний  огляди.

Веселівські лікарі прийняли у світ 6 немовлят, ще три жінки – в очікуванні народження своїх діточок. Жінкам, що в цей період перебувають у скрутному становищі, формуються та передаються гуманітарні пакети.

 

Своєчасно вирішено питання щодо охоплення дітей вимушених переселенців освітнім процесом – 17 дітей відвідують дитсадки селища Веселе, сіл Менчикури, Матвіївка та Широке, а загально освітні заклади № 1 і № 2, районна гімназія, Матвіївська школа прийняли 13 учнів.

Веселівським районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно з управлінням соціального захисту проведена акція по збору шкільного приладдя і надання його родинам переселенців, діти яких пішли до школи на Веселівщині. 16 школярів отримали ранці.

 

Також членами оперативного штабу опрацьовано дієвість резервного фонду житла, яке використовуватиметься для потреб переміщених осіб, першочергові потреби на зимовий період.

 

Так сформований резерв житла дозволяє забезпечити незначну потребу переселенців житлом з необхідними умовами. Окремі приміщення потребують доукомплектування засобами обігріву, плитами для приготування їжі та кухонним приладдям, бойлерами, кроватями та постільними комплектами.

 

14 родин переселенців у складі 40 осіб потребують допомоги у придбанні дров та вугілля.

 

Окремі проблемні позиції можуть бути перекриті допомогою волонтерів з числа громадських організацій та жителів району, до яких і вирішено звернутись.

 

 

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації  

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Веселівці продовжують перейматися турботами вимушених переселенців