Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
До уваги виборців району!

Дата: 08 квітня 2019Переглянуто: 195

До уваги виборців району!

До 15 квітня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Веселівської райдержадміністрації, який розташовано за адресою: смт Веселе вул. Центральна, 136 (1-й поверх, каб. № 6) (далі - відділ), приймає заяви про тимчасову зміну місця голосування виборців без зміни виборчої адреси: за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходження виборчої дільниці, яку він просить визнати місцем його голосування або за виборчою адресую заявника, яка визначається відповідно статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців». До заяви виборець додає підтверджуючи документи з мотивуванням необхідності тимчасової зміни місця його головування, де він перебуватиме в день виборів.


Членам дільничних виборчих комісій виборча адреса, яких не входить у межі виборчої дільниці, до якої їх включено до складу дільничної виборчої комісії, необхідно в обов’язковому порядку звернутися для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.


Виборцям, яким необхідна тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси потрібно особисто звернутися до відділу при зверненні необхідно при собі мати паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.


Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим чи тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначається Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпеченням державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецький та Луганський областях» звертаються лише з паспортом громадянина України.

 

 

 

 

 

 

Відділ ведення Держреєстру виборців апарату Веселівської райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » До уваги виборців району!