Архів новин
«    серпня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Дата: 15 травня 2019Переглянуто: 50

Забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною».


Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:


– паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;


– індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько -консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;


– виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).


Для отримання детальної інформації щодо переліку реабілітаційних установ, які надають послуги з реабілітації, та отриманням направлення для проходження реабілітації просимо батьків дітей або законних представників звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: смт Веселе, вул. Пушкіна, 40, тел. 2-14-04.

 

Довідково:
Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров'я реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП, розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» – «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

 

Забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічуЗабезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу