Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН стартувала з підписання Угоди про партнерство

Дата: 23 листопада 2014Переглянуто: 738

Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН стартувала з підписання Угоди про партнерствоПродовжуючи роботу в напрямку залучення інвестицій в розвиток місцевих територіальних громад, 20 листопада у малому залі районної державної адміністрації відбулось засідання районної Координаційної ради Форуму місцевого розвитку з реалізації Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» у Веселівському районі.

До обговорення досвіду спільного проекту міжнародної фінансової підтримки місцевих ініціатив долучились сільські голови та керівники громадських організацій територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, начальники служб та установ району.

 

Відкриваючи зустріч, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Юр’єва зазначила, що співпраця із розвитку територіальних громад Веселівщини не лише дає можливість зміцнювати об’єкти соціальної інфраструктури населених пунктів, а й сприяє підвищенню згуртованості якомога більшої кількості мешканців навколо спільної справи розвитку села та підвищенню рівня і якості управління коштами громади.

 

 Координатор Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області Геннадій Устімов доповів про підсумки впровадження в регіоні другої фази проекту, яка розпочалась 7 червня 2011 року. Її особливістю був акцент на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

 

За його словами, загальний бюджет другої фази Проекту по Запорізькій області склав 12 633 тис. грн., з яких 6 598 770 грн. – грантова допомога ЄС/ПРООН,   750 тис. грн. – внесок територіальних громад, 5 284 230  грн. – кошти обласного та місцевих бюджетів усіх рівнів.

 

Під час реалізації другої фази Проекту створено 49 громадських організацій у 12 районах області, які спільно з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади на партнерських засадах  розв’язували проблеми своїх територій.

 

В результаті цих зусиль було відремонтовано або реконструйовано 63 об’єкти соціальної інфраструктури  сільські медичні заклади, системи водопостачання населених пунктів, з використанням енергозберігаючих матеріалів відремонтовано заклади освіти, встановлено вуличне освітлення тощо. 

 

Також Геннадій Устімов зауважив, що мета Запорізьких партнерів в реалізації проекту – це формування концепції сталого розвитку області на принципах енергоефективності й незалежності громад у виборі напрямку енергетичного розвитку в форматі прозорої та зрозумілої системи.

 

– Передусім ми орієнтуємось на потреби громад, саме тому ініціатива проекту повинна йти безпосередньо від мешканців – громади самі обирали пріоритети, самі шукали підрядників, контролювали хід робіт і використання коштів, – наголосив координатор проекту.

 

Перегляд фільму про вже запроваджені на теренах області міні-проекти та їх наявний економічний ефект для місцевих бюджетів ще раз переконав учасників заходу в тому, що коли є активність громади, можна досягти серйозних результатів.

 

Наступним кроком під час засідання районної Координаційної ради стало підписання тристоронньої партнерської угоди третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яку підписали представники районної державної адміністрації, районної ради та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

 

Головними темами цієї фази проекту стануть енергоефективність, створення сільськогосподарських об’єднань, відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в сферах охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища, водопостачання.

Третя фаза Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн. євро, з яких кошти Європейського Союзу становитимуть 23 млн. євро та ПРООН – 800 000 євро.

 

Відбір учасників проекту буде проведено у два етапи. C початку визначиться район, а потім буде проведено відбір серед проектів громад цього району.

 

смотреть фильмы онлайн бесплатноUGODA-VESELE-PA-with-VESELE.doc [169,5 Kb] (cкачиваний: 2)

 

 

 

 

 

За інформацією управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН стартувала з підписання Угоди про партнерство