Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Заробітна плата має вчасно виплачуватись людям, а податки – державі

Дата: 28 листопада 2014Переглянуто: 647

Заробітна плата має вчасно виплачуватись людям, а податки – державі27 листопада керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Юр’єва провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Веселівському районі, відділення державної податкової інспекції, прокуратури району, профспілок. Оперативно опрацьовано показники рівня виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумком діяльності на 1 листопада поточного року.

 

Рівень заборгованості по заробітній платі має позитивну динаміку – у жовтні розмір заборгованості зменшився на 123,0 тис. грн. Проте загальна сума боргу – 389,4 тис. грн. (станом на 1.11.2014 року) значно перевищує суму заборгованості, яка склалась на початок року (71,3 тис. грн.). Заборгованість з виплати заробітної плати у бюджетній сфері відсутня.

 

Найскладніша ситуація склалася на філії «Веселівський райавтодор» та державному підприємству «Дослідне господарство «Соцземлеробство», які за оперативними даними станом на 25 листопада наростили заборгованість по заробітній платі відповідно 219,0 тис. грн. та понад 230,0 тис. грн.

 

За інформацією Євгена Грибачова, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ситуація на державному підприємстві вже тривалий період складна, заборгованості по заробітній платі та податкам зростають. На третину від запланованих площ зменшено і озимий клин під врожай 2015 року. «Все це не може не викликати занепокоєння щодо можливостей підприємства виконувати свої зобов’язання перед працівниками та бюджетами всіх рівнів.» – зазначив посадовець.

 

Про вжиті заходи щодо примусового стягнення заборгованості ДП «ДГ «Соцземлеробство» до бюджету доповіла начальник відділу державної виконавчої служби Веселівського районного управління юстиції Наталя Розка.

 

За одноголосним рішенням членів комісії вирішено направити листа до Інституту олійних культур НААН України, якому підпорядковується підприємство, та до Запорізької облдержадміністрації щодо вжиття спільних скоординованих заходів в ситуації, що склалась.

 

У ході засідання члени комісії також розглянули стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За інформацією Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Запорізькій області загальна заборгованість зі сплати єдиного внеску становить 1079,67 тис. грн. На 1 листопада 2014 року борг юридичних осіб складає 958,48 тис. грн., фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності – 121,19 тис. грн.

 

Сума заборгованості зі сплати єдиного внеску в порівнянні з  1 січня 2014 року збільшилась на 998,97 тис. грн. Жовтнева сума прирощеного боргу склала 80,37 тис. грн.

Головними боржниками також є філія «Веселівський райавтодор» з сумою боргу 115441,22 грн. та державне підприємство «Дослідне господарство «Соцземлеробство», заборгувавши державі 810138,47 грн.

 

 Розглянуто й ряд інших боржників з числа фермерських господарств та приватних підприємців – по кожному з них визначено механізм співпраці, результатом яких має стати повна сплата заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Заробітна плата має вчасно виплачуватись людям, а податки – державі