Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Веселівського району Запорізької області

Дата: 02 серпня 2019Переглянуто: 164

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Веселівського району Запорізької області

Веселівська районна державна адміністрація (далі - Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Веселівського району Запорізької області.


Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, розпорядження голови Веселівської райдержадміністрації від 20 серпня 2018 року № 150 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Веселівського району Запорізької області», яке зареєстровано у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 31 серпня 2018 року за № 104/1983, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.08.2019 № 121 «Про оголошення та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Веселівського району Запорізької області», та з метою організації транспортного обслуговування населення Веселівського району.

 

Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням номерів та основних характеристик: 

 


з/п
Назва маршруту Номер маршруту Час відправлення Дні роботи Кількість автотранспортних засобів Режим руху або порядок здійснення перевезень
1. Веселе (АС) – Гоголівка,
ч/з Зелений Гай, Мусіївку
130

06-15 (08-30)

11-30 (12-35)

1-7 1 Звичайний

 

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Веселівського району Запорізької області (далі - Умови), затверджені розпорядженням голови Веселівської райдержадміністрації від 20 серпня 2018 року № 150 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Веселівського району Запорізької області», яке зареєстровано у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 31 серпня 2018 року за № 104/1983. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Веселівського району Запорізької області, перевізників–претендентів та Організатора.


На конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами, які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів загального користування.


Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватиме на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:


1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ;


2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.


Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.


Для участі у Конкурсі перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.


Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.


На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків – з 1 січня 2020 року.


Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766.


У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, вони мають право подавати до Конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.


У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам Конкурсу, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам Конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.


Організатор укладає з переможцем Конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.


Строк дії договору продовжується один раз на п’ять років за рішенням Організатора перевезень за наявності заяви автомобільного перевізника- переможця попереднього Конкурсу, яку він подає за формою згідно з додатком 7 Порядку проведення конкурсу.


Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.


До участі в Конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу.


Необхідну інформацію про об'єкти конкурсу можна отримати за телефоном (06136) 2-15-43, або за електронною адресою adm_veslzp@ukr.net.


Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі– 16.08.2019 до 17-00.


Документи на конкурс подаються до Веселівської райдержадміністрації за адресою: 72202, смт. Веселе вул. Центральна, 136, кабінет № 48. Режим роботи: з понеділка по п’ятницю - з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00.


Перелік документів для участі у конкурсі визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.


Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на об’єкт конкурсу заяву встановленого зразка, і такі документи:


1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні) або інформацію про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії на право надання послуг із перевезення пасажирів із точним посиланням на відповідне рішення на офіційному веб-сайті органу ліцензування;


2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;


3) інформацію довільної форми про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі в зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошені райдержадміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у ________ (назва та номер друкованого видання);


4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;


5) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);


6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмову інформацію про їх відсутність;


7) анкету встановленого зразка;


8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали;


9) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, за підписом суб’єкта господарювання;


10) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (у разі наявності).


Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження Організатор.


Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою перевізника-претендента із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.


Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.


Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою смт. Веселе, вул. Центральна, 136, кабінет № 48, з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.


Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників): смт. Веселе, вул. Центральна, 136, 2-й поверх, кабінет № 22. Початок конкурсу о 14-00 03.09.2019.


Плата за участь у конкурсі не стягується.


Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за телефоном (06136) 2-15-43, або за електронною адресою adm_veslzp@ukr.net.

 

 

 

 

 

 


Відділ економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Веселівського району Запорізької області