Архів новин
«    жовтня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Важливо
Протидія булінгу

Дата: 16 серпня 2019Переглянуто: 52

Протидія булінгу

Веселівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено чергову «групу зустрічей» для прийомних батьків. Особливу увагу було приділено обговоренню гострої та актуальної теми - булінгу. Прийомним батькам було запропоновано переглянути відео-лекцію «Булінг. Що робити батькам».


В рамках проведення заходу ознайомлено батьків з поняттям, формами та причинами булінгу. Прийомні батьки дізналися, що таке булінг, його види, що робити якщо дитина стає жертвою булінгу, правові наслідки для кривдника та як протидіяти булінгу.


Використані різні методи роботи що допомогли учасникам зрозуміти почуття жертви булінгу, поведінку агресора та шляхи допомоги постраждалій дитині.


Обговорили питання пов’язані із роллю батьків у запобіганні проявів булінгу, шляхи створення психологічної безпеки та емоційного задоволення усіх членів сім’ї з метою підготовки дітей до самостійного життя. Учасники заходу ділилися досвідом щодо формування особистості дитини. На обговорення виносили питання, які цікавлять їх, отримували на них відповіді та рекомендації психолога.


З інформаційним повідомленням про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо протидії булінгу до присутніх звернулася представник Веселівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безкоштовної вторинної допомоги. Вона зазначила, яка відповідальність настає для осіб за вчинення булінгу, тобто морального та фізичного насильства з метою підпорядкувати особу своїм інтересам. Психологом Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було запропоновано кілька порад для батьків стосовно того, як зрозуміти що дитина є жертвою булінгу, а також вказано на причини, які породжують насильство та жорстокість серед учнів. З батьками розглянуто і обговорено кілька життєвих ситуацій по булінгу та як діяти в даному випадку.

 

 

 

 

 


Веселівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Протидія булінгу