Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Про оздоровлення дітей пільгових категорій у ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»

Дата: 27 вересня 2019Переглянуто: 102

Про оздоровлення дітей пільгових категорій у ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»

Триває робота щодо підбору та направленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.


Путівкою до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» на Х зміну забезпечено 1 дитину з багатодітної родини, яка проходитиме оздоровлення з 27 вересня по 17 жовтня 2019 року включно.


Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» діти забезпечуються путівками в порядку черговості.


Діти, пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» забезпечуються путівками до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» в порядку черговості.


Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.


Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрацій, відділів з питань оздоровлення дітей об’єднаних територіальних громад.

 

 

 

 

 

 

 


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Про оздоровлення дітей пільгових категорій у ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»